Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/virt1359/domains/vipseo.pl/public_html/wp-content/plugins/LayerSlider/wp/widgets.php on line 4

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/virt1359/domains/vipseo.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 257

Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/virt1359/domains/vipseo.pl/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-mapper.php on line 111
Depilacja laserowa – Zabiegi na twarz i ciało – Pozytywne strony
Zwalczanie korników mikrofalami - Dezynsekcja mikrofalami - Usuwanie korników z drewna - Metody zwalczania korników
Korniki – zapobieganie i zwalczanie
20 marca, 2017
Zwalczanie pluskiew - Odpluskwianie - Pluskwa domowa - Zwalczanie pluskiew Warszawa - Usuwanie pluskiew - Dezynsekcja pluskwy
Pluskwy w mieszkaniu – sposoby zwalczania
21 marca, 2017

Zalety nowoczesnej depilacji laserowej

Depilacja laserowa Trwałe usuwanie owłosienia Laser Palomar Vectus

Depilacja laserowa – prekursorski sposób na zredukowanie zbędnego owłosienia

Maszynki oraz kosmetyki do golenia, kremy spowalniające rośnięcie włosków, depilacja IPL – to najprawdopodobniej najpopularniejsze sposoby pozbywania się niepotrzebnego owłosienia. Czy są one skuteczne? Na pewno zdają egzamin na kilka albo kilkanaście dni, lecz po tymże czasie czynność należy powtórzyć. I to naturalnie jest kluczowy argument odkrycia depilacji laserowej – zatem zabiegu usunięcia owłosienia na stałe. Ogólnie rzecz ujmując nie jest to zamysł nowy, ponieważ dopiero co dużo osób umawiało się na kurację z zastosowaniem Light Sheer Duet. Dziś najnowszym i najefektywniejszym laserem jest Palomar Vectus, który ekspresowo usuwa włosy nawet z dużych partii ciała. Odkrywcy, którzy stworzyli, a w dalszej kolejności wprowadzili do obiegu oba lasery diodowe, w drugim przypadku zainstalowali bardziej homogeniczną wiązkę świetlną. Takie rozstrzygnięcie zagwarantowało podniesienie skuteczności zabiegu, ograniczenie czasu jego wykonywania i usunięcie tzw. „gorących punktów”. Depilacja laserowa jest pewnym zabiegiem i można ją z dobrym rezultatem używać do okolic intymnych, skóry wyjątkowo delikatnej bądź śniadej. Mają możliwość się na niego zdecydować osoby, które mają przebarwienia skóry, reagują alergicznie na kremy do depilacji albo mają delikatne naczynka krwionośne. Palomar Vectus to leczniczy laser diodowy, który zyskał dużą ilość prestiżowych nagród. Co istotne, wcale nie powoduje zbędnych efektów ubocznych.

Zazwyczaj trzeba od 3 do 5 wizyt, aby dokładnie usunąć wszelkie włosy. Jeżeli określimy parę partii, np. plecy i pachy zarazem, to kosmetyczka jest w stanie to zrealizować w trakcie pojedynczej konsultacji. Tak naprawdę ilość zabiegów jest uzależniona od typu owłosienia oraz momentu, na jakim znajduje się włos. Pierwszy zabieg zwalcza włoski wyraźnie rozpoznawalne, najciemniejsze, które są w późnej fazie wzrostu. Krótko mówiąc nie wszystkie po prostu wzrastają równolegle, dlatego laser niszczy około 30 % owłosienia po jednej wizycie.

Czy depilacja laserowa na pewno gwarantuje znakomite efekty?

Nie ulega wątpliwości są one o wiele lepsze niż w przypadku depilacji standardowymi metodami. Depilacja laserowa to trwała depilacja, a w ciągu życia potrafią uwidocznić się tylko indywidualne włoski (np. w wyniku w okresie przekwitania). Klientki, które zdecydowały się na taki zabieg i zamieszczają swoje wypowiedzi na blogach w 99% są dumne z rezultatów. W szczególności, iż jest to odpowiednia technologia na wrastające włosy. A dokładniej? Zgubnym wynikiem nieuważnych depilacji czy po prostu skłonności są drobne ranki na skórze, czerwone grudki albo krosty. Mogą także wystąpić stany zapalne, a wtedy wizyta u specjalisty jest czasami niezbędna. Włosy w ogóle nie mogą przeniknąć przez skórę i pozostają w niej. W zagłębieniu przy włosie zaczyna kumulować się ropa, a wtedy powstają blizny. Depilacja laserowa jest wyłączną możliwością, ażeby poradzić sobie z takim kłopotem.

Przed pierwszym zabiegiem kosmetyczka przystawia do skóry aparat SkinTel. Jego celem jest dokonanie oceny włosków i przystosowanie intensywności wiązki świetlnej. Lasery starszego typu w zasadzie nie posiadają takiej możliwości, dlatego przed wizytą należałoby sprawdzić, jakim sprzętem dysponuje znaleziony salon. Innowacyjny skaner kontroluje kilka paramentów za jednym razem, m.in. koloryt oraz spójność włosków. W ogóle nie musimy się martwić, iż urządzenie będzie powodowało ból lub wystąpią poparzenia.

Zalety depilacji laserowej

Jako największy atut należy uznać wygospodarowany czas, bo w ogóle nie trzeba już więcej używać maszynek po depilacji laserowej. Wystarczy pamiętać o higienie tak, jak robiliśmy to do czasu pierwszej sesji. Nie musimy również fundować sobie nowych golarek, inwestować w luksusowe urządzenia do domu, męczyć się z ogrzewaniem wosku i dyskomfortem. Kobiety preferują epilację ze względów czysto funkcjonalnych. Mają możliwość śmiało wyruszyć na plażę w bikini, ogólnie rzecz ujmując nie muszą wstydzić się odosobnionych stojących włosków ani krosteczek. Można cieszyć się aksamitną skórą! Ogromnym plusem dla kobiet depilujących bikini jest możliwość znieczulenia tego niesamowicie czułego miejsca. Ochładzający żel uśmierza siłę odczuwania stopniowych impulsów dostarczanych przez laser. Do innych plusów możemy zaliczyć brak powikłań po sesji (należałoby jednak zaznajomić się z przeciwwskazaniami). Trwałe usuwanie owłosienia jest zazwyczaj nadzwyczaj drogie, z tego względu warto zobaczyć miejscowe oferty i sprawdzić czy przypadkiem jakiś salon nie wprowadził zniżek.

Ciekawe informacje

W trakcie trzeciej sesji laserem terapeutycznym Palomar Vectus mamy możliwość usunąć prawie 90% włosków

Za pomocą Palomar Vectus można niszczyć włosy choćby na dobrze opalonej skórze

W 1997 roku został wdrożony laser aleksandrytowy, i z jego pomocą można było usuwać zbyteczne owłosienie

Możemy wyszczególnić cztery rodzaje laserów, używanych dzisiaj na potrzeby depilacji laserowej: laser rubinowy, aleksandrytowy, klasyczny i neodymowo yagowy.

Jeżeli wzbudziła Twoją ciekawość depilacja, kliknij w link i zobacz najczęściej zadawane pytania.

Strona używa cookies
Ok