Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/virt1359/domains/vipseo.pl/public_html/wp-content/plugins/LayerSlider/wp/widgets.php on line 4

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/virt1359/domains/vipseo.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 257

Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/virt1359/domains/vipseo.pl/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-mapper.php on line 111
Nożyczki na gorąco – Toruń – Strzyżenie gorącymi nożycami – Polecany Fryzjer
Wynajem ekranów LED wynajem telebimów obsługa techniczna imprez
Wynajem czy zakup ekranu LED?
6 kwietnia, 2017
kancelaria adwokacka prawnik toruń prawo spadkowe
Opodatkowanie spadku – porady prawnika
12 kwietnia, 2017
Odżywione i błyszczące włosy to pragnienie niezliczonej liczby pań i panów, niestety osiągnięcie celu w znacznej mierze przypadków jest wykluczone, ponieważ utrzymanie włosów w nienagannej kondycji to kwestia dużego wysiłku a także znalezienia na to czasu, co nie jest łatwe. Szczęśliwie obecnie ten kłopot da się rozwiązać i to przy zastosowaniu wyjątkowego zabiegu wykonywanego przez fryzjera. A przepisem na momentalną poprawę wyglądu włosów są… gorące nożyczki.

Strzyżenie na gorąco dawniej

Na pewno co niektórych zdziwi fakt, że na samym początku zabieg strzyżenia na gorąco robiono przy wykorzystaniu… świec. Jak nietrudno się domyślić rezultaty takich zabiegów fryzjerskich były niesatysfakcjonujące, a podpalanie włosów częstokroć kończyło się doszczętnym ich spaleniem.

To, że spora temperatura może mieć korzystny wpływ na włosy, wiadomo nie od dzisiaj. Już niegdyś potwierdzono, że dzięki wysokiej temperaturze rzeczywiste jest wygładzenie struktury włosa, co powoduje, że włos jest ochroniony przed niepożądanymi bodźcami zewnętrznymi i odzyskuje zdrowy połysk.

Strzyżenie na gorąco nożyczkami Thermocut

Współcześnie zapewne nikt nie korzysta z metody podpalania aby poprawić wygląd włosów. Zwłaszcza że od już na rynku osiągalne są wyjątkowe gorące nożyczki od Jaguar Thermocut, które umożliwiają natychmiastowo przywrócić uszkodzonym włosom naturalny stan bez niebezpieczeństwa, że stan włosów się pogorszy.

Dlaczego gorące nożyczki Jaguar są wyjątkowe?

Marka Jaguar Thermocut skonstruowała specjalistyczne gorące nożyce, za sprawą których rezultaty skracania włosów na gorąco są wyraźnie lepsze niż w przypadku metod wykonywanych nieprzystosowanymi nożyczkami, które zamiast polepszyć stan włosów, tylko

strzyżenie na gorąco gorącymi nożyczkami fryzjer górny Toruń

Przewaga tych nożyczek jest kolosalna – gorące nożyczki Jaguar jako jedyne posiadają dokładny system zmiany temperatury ostrzy w zakresie od dziewięćdziesięciu do 150 stopni Celsjusza, co sprawia, że fryzjer jest w stanie dobrać taką temperaturę, która będzie adekwatna dla konkretnego typu włosów, a tym samym przyniesie najodpowiedniejsze efekty podcinania włosów gorącymi nożyczkami.

Natychmiastowy rezultat strzyżenia gorącymi nożyczkami

Podcinanie gorącymi ostrzami Jaguar to w 100% bezpieczny oraz skuteczny zabieg polepszający wygląd włosów. Rezultaty cięcia gorącymi nożyczkami są zauważalne od razu, gdyż przycinane na gorąco łuski włosów zostają uszczelnione. Po skończonym zabiegu za pomocą gorących nożyczek Jaguar, włosy są zabezpieczone przed ubytkiem substancji nawilżających. Dostrzegalna jest również zmniejszona podatność włosów na uszkodzenia.

Zabieg strzyżenia na gorąco – zalety

Sposób podcinania gorącymi nożycami ma dużo zalet. Tu warto wspomnieć, że jest to zabieg, który przynosi doraźne, widoczne efekty. Dodatkowo gorące nożyczki mają rzeczywisty wpływ na naprawę stanu
włosów i należy dodać, że jest to stan, który utrzyma się przez jakiś czas, czego nie możemy rzec o innych zabiegach fryzjerskich, które tylko chwilowo poprawiają kondycję włosów. W ich wypadku często jest tak, że zaraz po umyciu głowy, włosy od razu wyglądają nieszczególnie, są bez życia i matowe. I jeszcze jedna zaleta – gorące nożyczki likwidują kłopot rozdwajających się końcówek, bo zamykają one strukturę włosa, co powoduje, że nie są one podatne na niekorzystne następstwa czynników środowiskowych.

Czy gorące nożyczki są bezpieczne?

Gorące nożyczki mogą kojarzyć się niektórym ludziom z nagrzanymi do czerwoności ostrzami, które mogą zniszczyć włosy. W wypadku metodzie zastosowanej w gorących nożycach Jaguar nie ma zagrożenia, że włosy zostaną zniszczone. Nie jest też możliwe, żeby gorące nożyczki poparzyły skórę zarówno klienta jak i samego fryzjera, ponieważ marka Jaguar również pamiętała o tym, aby ich gorące nożyczki zostały dobrze pokryte termopowłoką niewrażliwą na wysokie temperatury.

Ile czasu fryzjer wykonuje cięcie gorącymi nożyczkami?Strzyżenie na gorąco – jak długo wykonywany jest zabieg?

Zabieg przeprowadzony gorącymi nożyczkami trwa parę minut dłużej niż proste strzyżenie włosów. Wynika to z faktu, że profesjonalne przeprowadzenie zabiegu gorącymi nożyczkami wymaga od stylisty fryzur w pierwszej kolejności przygotowania. Wypada mieć świadomość, że przed realizacją zabiegu strzyżenia na gorąco, stylista fryzur musi wykonać analizę włosów, bo dzięki tym informacjom może on dobrać odpowiednią temperaturę, która da najkorzystniejsze efekty. Samo podcinanie powinno być zrobione z jak najlepszą precyzją, aby naprawa kondycji włosów była równomierna.

Strzyżenie na gorąco powinno być wykonywane przez doświadczonego fryzjera

Trzeba jednak dodać, że zabieg cięcia gorącymi nożyczkami da niezwykłe efekty wyłącznie wówczas, kiedy będzie on zrealizowany przez fachowego stylistę fryzur, który idealnie jest w stanie dobrać optymalną temperaturę nożyc dostosowaną do indywidualnego stanu. Ponadto stylista fryzur wykonujący zabieg gorącymi nożyczkami powinien jeszcze umiejętnie cieniować włosy. Przez to zabieg gorącymi nożycami powinien realizować wyłącznie niezawodny fryzjer.

Strzyżenie gorącymi nożyczkami – polecany fryzjer w Toruniu

Gorące nożyczki Jaguar to nowość na rynku, z tego względu mało salonów fryzjerskich oferuje zabieg strzyżenia na gorąco. Np. w Toruniu wyłącznie jeden salon fryzjerski oferuje podcinanie włosów z zastosowaniem bezkonkurencyjnych gorących nożyczek Thermocut.

Mapa salonu fryzjerskiego, gdzie dostępne jest strzyżenie gorącymi nożyczkami:
Fryzjer Górny Studio, ulica Żółkiewskiego 15, Toruń.

Mieszkasz w Toruniu i chcesz wypróbować strzyżenie gorącymi nożyczkami na własnych włosach? Odwiedź znane studio stylizacji fryzur. Kliknij w link: Strzyżenie na gorąco.

Strona używa cookies
Ok