Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/virt1359/domains/vipseo.pl/public_html/wp-content/plugins/LayerSlider/wp/widgets.php on line 4

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/virt1359/domains/vipseo.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 257

Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/virt1359/domains/vipseo.pl/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-mapper.php on line 111
Modelowanie sylwetki zabiegi – Skuteczne sposoby na odchudzanie – Komfort i bezpieczeństwo
adwokat toruń prawnik toruń
Kancelaria notarialna – kiedy potrzebujemy porady adwokata?
31 marca, 2017
agencja reklamowa toruń projektowanie grafiki projektowanie logo toruń
Trendy w projektowaniu stron www
6 kwietnia, 2017

Jak mieć piękny, płaski i umięśniony brzuch? Odchudzanie dla każdego

wyszczuplanie ciała odchudzanie toruń płaski brzuch

Jak wyszczuplić brzuch?

Doskonale płaski brzuch jest marzeniem wielu osób – zarówno przedstawicielek płci pięknej, jak również panów. Fajnie by było w sytuacji, gdyby był ładnie umięśniony i trochę wyrzeźbiony (z tzw. „kaloryferkiem”). Brzuch to taka strefa ludzkiego ciała, na której zależy nam najbardziej podczas wykonywania ćwiczeń oraz przy stosowaniu rozmaitych diet. Osoby, jakie bardzo dużo poświęcają uwagi własnej kondycji, mogą pochwalić się zjawiskowym, płaskim brzuszkiem oraz zuchwale kroczą po plaży lub relaksują się na leżakach nad jeziorkiem. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ brzuch jest taką strefą ciała, która intryguje płeć przeciwną. Mamy możliwość także przyuważyć takie osoby, którym krótko mówiąc nie zależy na przesadzonym negliżu i w sumie nie eksponują tak swobodnie płaskiego brzuszka. Nad sylwetką powinniśmy pracować – nie dajmy się „wpuścić w maliny”.

Jeśli myślimy, że będziemy leżakować sobie całymi popołudniami na kanapie zamiast iść na basen bądź ćwiczyć na siłowni, to nie ulega wątpliwości w ogóle nie spełnimy takiego pragnienia. Zamiast skąpego bikini albo slipów, będziemy zmuszeni zakładać duże kostiumy, tankini ze spódniczką albo bokserki i t-shirt. Każdy mówi: zrób coś z tym, dobre rezultaty da odpowiednia dieta i siłownia. Lecz czy rzeczywiście? Czy jest to rzeczywiście takie naturalne, jak mówią znajomi? Czy potrzebna jest tylko dieta mieszcząca w sobie warzywa i owoce, sporą ilość ćwiczeń i co najistotniejsze – brzuszków, aby można było chwalić się wszem i wobec zjawiskowym brzuchem? Otóż nie całkiem. Odchudzanie nie bazuje jedynie na wymienionych banalnych rzeczach, lecz także na genetyce, zatem tendencjach biologicznych.

Czy można pozbyć się nieestetycznych fałdek z brzucha za pomocą brzuszków?

Nie można „spalić” tkanki tłuszczowej tylko w jakimś obszarze, wskazany jest kompleksowy wysiłek wszystkich części ciała. Tłuszcz w naszym ciele spala się symetrycznie, to znaczy – w jakiejkolwiek partii ciała równomiernie do zawartości komórek tłuszczowych. Odchudzanie zachodzi holistycznie, dotyczy całego ciała, natomiast materiały promocyjne, które mówią inaczej, najzwyczajniej w świecie zmyślają. Istotną funkcję pełni tutaj genetyka, bowiem wybrane osoby posiadają silniejsze tendencje do magazynowania tłuszczu tylko dlatego, iż ich przodkowie oraz pozostałe osoby z rodziny, też miały z tym ogromny dylemat. W trakcie wykonywania jedynie samych brzuszków na sto procent w ogóle nie usuniemy nieestetycznych fałdek, ponieważ w tymże okresie będziemy wyczerpywać nieznaczną ilość energii. Brzuszki wzmacniają mięśnie w dręczącej nas okolicy i po czasie czasami może się okazać, iż posiadamy tam dużo więcej centymetrów niżeli przewidywaliśmy. Muskuły są coraz silniejsze (wykształci się nam stabilne wsparcie), lecz tłuszcz pozostanie.

Jeśli nie brzuszki, to co trzeba robić?

Prócz rozsądnej diety i ruchu kompleksowego (a więc treningów działających w interesie całego ciała, a nie jedynie wskazanej części), mamy możliwość skorzystać z fachowego odchudzania w salonach kosmetycznych. Ogólnie rzecz ujmując nie chodzi tu jednak o to, by dniami i nocami dawać się masować jakimiś nadzwyczajnymi urządzeniami…i podarować sobie wspomniane kwestie wymienione wcześniej. Wszystko musi koniecznie być ze sobą połączone – odpowiednia dieta, dużo ruchu oraz zabiegi kosmetyczne, jakie ujędrnią naskórek, zredukują cellulit, poprawią fałdki w miejscach, na które dieta oraz aktywność fizyczna w ogóle nie są w stanie nic poradzić.

W ostatnim czasie takim ciekawym sposobem na wysmuklenie sylwetki jest przykładowo liposukcja bez skalpela za pomocą nowoczesnego urządzenia Med 2 Contour Medical. Za jego sprawą mamy szansę sprawnie wyeliminować tkankę tłuszczową z eksponowanych partii ciała, np. nad kolanami. Chodzi tu nie tylko o oszałamiające wyrzeźbienie figury po pojedynczym zabiegu, ale także zredukowanie miejscowej tkanki tłuszczowej. Specjalistyczna głowica wciąga w podobnych odstępach fałdki skóry, zaś ultradźwięki uszkadzają komórki tłuszczowe. Są one następnie usuwane z organizmu poprzez limfę, natomiast potem – przez wątrobę. Możemy także skorzystać z Maximusa TriLipo, który polepsza wygląd zewnętrzny skóry, jej elastyczność, rzeźbi sylwetkę, redukuje cellulit oraz minimalizuje miejscową tkankę tłuszczową. W odróżnieniu od pierwszego, Maximus wpływa nie tylko na miejscowe otłuszczenia, ale też na mięśnie. A konkretnie: pobudza skórę właściwą, tkankę pod powierzchnią skóry i muskuły, aby szybciutko oraz efektywnie wymodelować ciało. Tłuszcz ma formę upłynnioną, ponieważ oddziałują na niego fale radiowe. Zaś taka sytuacja przyczynia się do tego, iż nasza skóra oraz muskuły są niesamowicie rozgrzane. Tym urządzeniem można również zmniejszać widoczność zmarszczek dookoła oczu oraz ust, jak również kształtować owal twarzy. Wiele osób stawia również na terapie z użyciem endermologii, m.in. na masaż próżniowy. To pewnie najatrakcyjniejsza alternatywa, bo musimy ubrać profesjonalny strój, natomiast kosmetolog realizuje zabieg zasysającą głowicą, która „jeździ się” po tym stroju.

Jeśli zaintrygował Cię owy tekst, poszukujesz profesjonalnego sposobu na uwolnienie się od opornej tkanki tłuszczowej bynajmniej nie tylko na brzuchu, to wejdź w link obok –  a może wynajdziesz właśnie to czego szukasz.

Strona używa cookies
Ok