Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/virt1359/domains/vipseo.pl/public_html/wp-content/plugins/LayerSlider/wp/widgets.php on line 4

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/virt1359/domains/vipseo.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 257

Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/virt1359/domains/vipseo.pl/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-mapper.php on line 111
Depilacja laserowa - innowacyjny sposób na pozbycie się zbędnego owłosienia - VipSeoVipSeo
Adwokat Rozwody Toruń - Prawnik do rozwodu
Pranik -sprawy rodzinne
2 września, 2020
Geodeta toruń -pomiary specjalistyczne Usługi geodezyjne
Usługi geodezyjne – specjalistyczne pomiary
2 września, 2020

Maszynki i kosmetyki do golenia, kremy hamujące odrastanie włosów, depilacja IPL – to chyba najpopularniejsze sposoby pozbywania się niepożądanego owłosienia. Czy są one funkcjonalne? Z całą pewnością zdają egzamin na kilka albo kilkanaście dni, jednakże po tymże czasie operację dobrze jest powtórzyć. I to naturalnie jest decydujący motyw odnalezienia depilacji laserowej – zatem zabiegu usunięcia owłosienia na stałe. Nie jest to pomysł nowy, bowiem niedawno sporo osób umawiało się na terapię z użyciem Light Sheer Duet. Aktualnie najnowszym i najsprawniejszym laserem jest Palomar Vectus, który w szybszym tempie usuwa włosy nawet z dużych partii ciała. Naukowcy, którzy zbudowali, a w następnej kolejności wprowadzili do obiegu oba urządzenia, za drugim razem zamontowali bardziej homogeniczną wiązkę świetlną. Takie podejście umożliwiło zwiększenie efektywności kuracji, zminimalizowanie czasu jego przeprowadzania i pozbycie się tzw. „gorących punktów”. Depilacja laserowa jest łagodnym zabiegiem i możemy ją z powodzeniem używać do okolic intymnych, skóry bardzo delikatnej albo ciemnej. Mają szansę z niego skorzystać osoby, które mają niejednolity kolor skóry, reagują alergicznie na kosmetyki do depilacji albo mają delikatne naczynka włosowate. Palomar Vectus to medyczny laser diodowy, który otrzymał wiele wspaniałych nagród. Co nie mniej znaczące, w ogóle nie przynosi jakichkolwiek efektów ubocznych.

Zwykle trzeba od 3 do 5 wizyt, żeby ostatecznie usunąć wszystkie włosy. W przypadku kiedy wybierzemy jedną lub więcej partii, m in. przedramiona i pośladki za jednym razem, wtedy kosmetyczka może to zrealizować w trakcie pojedynczej konsultacji. Właściwie liczba zabiegów zależy od rodzaju owłosienia i momentu, na jakim znajduje się meszek. Pierwszy zabieg zwalcza włoski najbardziej widoczne, najciemniejsze, które są w późnej fazie rozwoju. Krótko mówiąc nie wszystkie po prostu wyrastają równolegle, stąd też laser usuwa szacunkowo 30 % owłosienia za pierwszym razem.

Czy epilacja laserowa faktycznie gwarantuje zadowalające efekty?

Nie ulega wątpliwości są one znacznie korzystniejsze aniżeli w przypadku depilacji tradycyjnymi metodami. Depilacja laserowa to trwała depilacja, a w czasie życia potrafią wystąpić tylko jednostkowe włoski (np. w wyniku zaburzeń hormonalnych). Panie, jakie zdecydowały się na ten zabieg i wydają swoje obserwacje na blogach w 99% są dumne z rezultatów. W szczególności, że jest to odpowiednia metoda na wrastające włosy. A konkretnie? Poważnym efektem nierozważnych depilacji albo po prostu dyspozycji są małe ranki na skórze, rozognione grudki albo krosty. Potrafią także wystąpić stany zapalne, a wtedy wizytacja u specjalisty jest czasami nieunikniona. Włoski ogólnie rzecz ujmując nie mogą przebić się przez skórę i tkwią w niej. W zagłębieniu przy włosie zaczyna gromadzić się ropa, a wtedy powstają blizny. Depilacja laserowa jest jedyną propozycją, żeby poradzić sobie z owym problemem.

Przed pierwszą sesją kosmetyczka przystawia do skóry czujnik SkinTel. Jego celem jest wykonanie oceny włosów i przystosowanie siły wiązki światła. Lasery starszego rodzaju w zasadzie nie mają takiej opcji, stąd też przed konsultacją należałoby zobaczyć, jakim sprzętem dysponuje wybrany salon. Innowacyjny czytnik weryfikuje kilka paramentów równolegle, m.in. odcień i spójność włosków. W zasadzie nie musimy się zadręczać, że urządzenie będzie sprawiało ból albo wystąpią poparzenia.

Pozytywne strony depilacji laserowej

Jako najistotniejszy atut musimy uznać zaoszczędzony czas, ponieważ absolutnie nie trzeba już więcej używać kosmetyków do golenia po depilacji laserowej. Wystarczy pamiętać o higienie w taki sposób, jak wykonywaliśmy to do czasu pierwszej sesji. Nie musimy również kupować kolejnych golarek, inwestować w drogie urządzenia do domu, męczyć się z ogrzewaniem wosku i dyskomfortem. Klientki wolą epilację ze względów czysto użytecznych. Mają szansę swobodnie wyjść na plażę w bikini, absolutnie nie muszą wstydzić się sporadycznych stojących włosków ani krostek. Można cieszyć się aksamitną skórą! Ogromnym plusem dla kobiet depilujących bikini jest perspektywa znieczulenia niniejszego szczególnie delikatnego miejsca. Schładzający żel redukuje intensywność odczuwania następujących impulsów przekazywanych przez laser. Do innych zalet można zaliczyć brak efektów ubocznych po zabiegu (należałoby jednak zapoznać się z przeciwwskazaniami). Trwałe usuwanie owłosienia jest przeważnie niesamowicie drogie, więc warto przejrzeć regionalne propozycje i ustalić czy przypadkiem któryś salon nie wprowadził zniżek.

Ciekawostki

Podczas trzeciej sesji laserem terapeutycznym Palomar Vectus możemy uwolnić się od blisko 90% włosów

Za pomocą Palomar Vectus możemy niszczyć włoski chociażby na mocno opalonej skórze

W 1997 roku został stworzony laser aleksandrytowy, dzięki któremu można było minimalizować zbyteczne owłosienie

Można wyróżnić cztery warianty laserów, używanych dziś do depilacji laserowej: laser rubinowy, aleksandrytowy, klasyczny i neodymowo yagowy.

Jeśli wzbudziła Twoją ciekawość depilacja laserowa, kliknij w link i przeczytaj najczęściej zadawane pytania.

depilacja laserowa

Strona używa cookies
Ok