Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/virt1359/domains/vipseo.pl/public_html/wp-content/plugins/LayerSlider/wp/widgets.php on line 4

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/virt1359/domains/vipseo.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 257

Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/virt1359/domains/vipseo.pl/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-mapper.php on line 111
Dj na wesele polsko-angielskie – Wodzirej – Atrakcje weselne
Biogazownie pochodnie do spalania biogazu instalacje na biogaz
Budowa instalacji biogazowej
5 grudnia, 2016
Filmy bez limitu seriale online najlepsza jakość HD
Bezpłatne filmy bez ograniczeń
16 grudnia, 2016

Scenografia dźwiękowa wesela polsko-angielskiego

Dj na wesele polsko-angielskie Wodzirej na wesele wielokulturowe Dj na wesele mieszane

Jeżeli oboje pochodzicie z odmiennych państw i jesteście innego wyznania…

Wesela międzynarodowe to olbrzymie wyzwanie. Primo – należy sprawić, aby familie Młodej Pary dojechały zgodnie z harmonogramem, po drugie – w trakcie imprezy powinny się wzajemnie rozumieć, czyli konieczne są osoby, które znają obydwa języki, tertio – repertuar instrumentalny musi być pewnego rodzaju kompromisem, co oznacza, iż powinniśmy go dostosować do gustu Panny Młodej oraz Pana Młodego. Na takim weselu fantastycznie sprawdzi się dj – wodzirej, który stworzy scenerię muzyczną w oparciu o życzenia Młodej Pary. W Polsce regularnie zatrudnia się dj’a na wesela polsko-angielskie, polsko-austriackie, polsko-hiszpańskie, polsko-bułgarskie, polsko-kanadyjskie, lub polsko-włoskie. Podczas ich organizacji występuje sporo problemów, którymi wcale nie muszą martwić się osoby mające swoje korzenie w jednym kraju. W przypadku wesela par „mieszanych” trzeba sięgnąć po „szczyptę obyczajowości” rodzimej i obcokrajowej. Dotyczy to wszystkich ceremonii, dań, muzyki oraz pozostałych gier. Poważnym problemem może być język, zatem trzeba na ową okazję zaangażować translatora, jeżeli Młoda Para, rodzina albo znajomi niestety nie mogą tego uczynić. Błyskawicznie będzie tłumaczył przemowy oraz wyjaśniał wszelkie rytuały.
W jaki sposób zatem zespolić dwie tradycje, przeróżne doświadczenia i spowodować, żeby przybyli nie byli znudzeni?

Oczywiście korzystając z pomocy dobrego dj’a – wodzireja

Odpowiedni dj na wesela mieszane wie przy użyciu jakich metod scementować podczas uroczystości dwie przeróżne obyczajowości. Każda familia będzie najprawdopodobniej całkiem inaczej przygotowana do niniejszej imprezy, dlatego wszelakie różnice powinien on właściwie wykorzystać. Bez względu na to, na jakiego dj’a się zdecydujemy. Powinniśmy jednakże zwrócić uwagę na parę rzeczy:

  • jego kompetencje w planowaniu tego typu uroczystości (sprawdźmy w jakiej ilości faktycznie uczestniczył)
  • umiejętności wokalne, instrumentalne czy wodzirejskie (warto popatrzeć na filmy z uroczystości, które uprzednio zostały przez niego opracowane)
  • umiejętność wzniecania pozytywnych emocji u rodzin uczęszczających w identycznych imprezach (np. na filmach widać, iż zaproszone osoby na rozmaitych zabawach znakomicie się bawią)
  • swoboda w dogadaniu się co do niuansów
  • napisanie umowy z wszelakimi detalami ile zapłacimy za oprawę muzyczną, koszt wydłużenia okresu grania, repertuar, rodzaje zabaw itp.)
  • niuanse – inaczej wszystkie kwestie, jakie będą istotne w owym dniu, a które na moment „utonęły” pod mnóstwem innych (profesjonalizm dj’a, m in. dobry ton, należyty ubiór, terminowość)
  • naszkicowanie „Planu B”, czyli dodatkowego harmonogramu, który w przypadku niemożności wdrożenia głównego zajmie jego miejsce

Pozostaje jeszcze pytanie: czy częstować dj’a trunkiem podczas przyjęcia? Z jednej strony raczenie czy to alkoholem, czy to kawałkiem ślubnego tortu właściwie nie powinno budzić poważniejszych zastrzeżeń. Z innej strony – nikt nie pragnie mieć na tak istotnym wydarzeniu kogoś odpowiedzialnego za muzykę, która odpoczywa „pod stołem” zupełnie pijana… Możemy wybrać wyjście pośrednie, zatem pozostawić jeden niezależny stolik dla wodzireja z przysłowiową „odrobiną” dobrego trunku. Inaczej cała uroczystość może niespodziewanie się zakończyć, natomiast rodzina i przyjaciele będą zawiedzeni oraz natychmiast udadzą się do domów.

Jakie niespodzianki może zaproponować dj?

Propozycji jest faktycznie mnóstwo. Możemy podpowiedzieć własne zamysły bądź zdać się całkowicie na „fantazję” wodzireja. Atrakcje można posegregować na zabawy połączone z czepieniem, gry taneczne, fanty itp. Ważne jest, ażeby połączyć rozrywki integracyjne (na których zaproszone osoby mają szansę rozmawiać ze sobą i się bawić), tradycyjne (baloniki z zadaniami, pociąg bądź celowanie do bramki), neutralne (żeby uniknąć nudy podczas uroczystości weselnej). Rewelacyjnym pomysłem są również quizy, gdzie do zdobycia jest taniec z Panną Młodą lub Panem Młodym. Na mieszanym weselu praktycznie w ogóle nie powinny pojawić się gry o silnym zabarwieniu zmysłowym, wulgarne bądź hańbiące którąś ze stron. Wodzirej może zgromadzić przybyłych do odtańczenia narodowego tańca konkretnego kraju, np. corridę, gonionego, kaczuchy, trojaka. Zanim powstanie scenariusz niespodzianek należy podyskutować z rodzicami, dziadkami oraz innymi gośćmi o konwenansach kraju, z którego pochodzą oraz wybrać wraz z nimi te najbardziej trafne. Jeśli wynajmiemy dj’a na wesele międzynarodowe, trzeba z nim koniecznie omówić wszystkie detale. Powinien wymieszać wielorakie style muzyki, by każdy z gości miał okazję świętowania przy ulubionych piosenkach.

Warto pamiętać!

W czasie brytyjskiego wesela rodzina i przyjaciele sami fundują sobie wyskokowe trunki. Wyjątkiem jest szampan, za który koszty pokrywa rodzina Młodej Pary. Owym szampanem wznosi się toast za małżonków na początku zaślubin.

Więcej informacji znajdziesz klikając w link obok – dj na wesele polsko-angielskie

Strona używa cookies
Ok