Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/virt1359/domains/vipseo.pl/public_html/wp-content/plugins/LayerSlider/wp/widgets.php on line 4

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/virt1359/domains/vipseo.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 257

Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/virt1359/domains/vipseo.pl/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-mapper.php on line 111
Agencja reklamowa – Oklejanie aut – Kasetony
Uchwyty meblowe Gałki meblowe Dorabianie kluczy Bejce i lakiery Konserwacja mebli
Oferta firmy angra art w Białymstoku
28 października, 2016
Notariusz Akty notarialne Testamenty Taksa notarialna
Czym są akty notarialne i ile kosztuje ich sporządzenie?
30 października, 2016

Oryginalne reklamy na zamówienie

Agencja reklamowa - banery - neony - oklejanie samochodów - kasetony reklamowe

Skuteczna reklama dla Twojej firmy

”Kaczka, znosząca jajka zachowuje się spokojnie. A co robi kura? Gdacze, jak najgłośniej! Pytanie: na jakie jajka większy popyt?” (U. Werner, „Reklama”)

Nasza agencja reklamowa istnieje zaledwie od 2015 roku, jednak promocją oraz jej oddziaływaniem na stanowiska konsumentów zajmowaliśmy się już zdecydowanie wcześniej – od około 2005 roku. Dzięki dużej wiedzy oraz doświadczeniu, pozyskiwanemu wraz z kolejnymi atrakcyjnymi projektami, zapracowaliśmy na szacunek oraz sympatię wielu marek. Co ważne – nieustannie z nimi współpracujemy oraz jesteśmy zadowoleni z naszych rezultatów. Do naszego biura reklamowego należą czterej eksperci, którzy są w stanie wykonać dowolny niekonwencjonalny projekt lub przerobić już istniejący. Świat reklamy szybko się rozwija, natomiast my musimy dotrzymać mu kroku. Dlatego też inwestujemy w aparaturę odpowiedniej jakości, bierzemy udział w branżowych szkoleniach i zapoznajemy się z świeżymi technologiami. Aktywnie umacniamy załogę rowerową PIE3CKI Team. Nie zapominamy więc o tak istotnej dzisiaj działalności charytatywnej. Dzięki oferowanej przez nas reklamie odbiorca może wyłonić właśnie Wasz artykuł lub usługę spośród wielu ofert.

Oklejanie samochodów, tabliczek i szyldów

Zajmujemy się zawodowym opracowywaniem reklamy na folii i oklejaniem nią samochodów osobowych, dostawczych, branżowych (np. lawet, ciężarowych bądź autobusów), wystaw sklepów każdej specjalizacji, apartamentów oraz lokali handlowych, tabliczek oraz afiszów. Pokrywamy obiekty za pomocą różnorodnych wariantów folii np. translucentnych do podświetlenia, polimetrycznych, monometrycznych, ploterowych, wylewanych czy mrożonych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, więc na samym początku omawiamy z Zainteresowanym dwie fundamentalne rzeczy: 1) surowiec, z którego ma być wytworzona reklama, 2) metodę oklejania. Stosujemy tylko preparaty i akcesoria renomowanych firm, np. Avery – Surface cleaner. Warto pamiętać, że naklejana reklama jest nie tylko przekaźnikiem informacji, ale także zabezpiecza lakier przez nieodpowiednimi czynnikami zewnętrznymi (porysowania albo matowienie). Aby obejrzeć w jaki sposób wyglądają oklejone folią autobusy najlepiej wprowadzić w wyszukiwarkę, przykładowo. „oklejanie Białystok” albo „oklejanie samochodów Białystok”. Jeżeli chodzi o oklejanie witryn, to można wybrać laminowanie, oczkowanie lub kołnierz. Wykonujemy reklamy m.in. na siatkach mesch oraz tkaninach winylowych.

Kasetony z blachy i taśmy aluminiowej, PCV i plexi

Nasza ekipa zajmuje się także produkowaniem kasetonów reklamowych w postaci jednostronnej albo obustronnej. Buduje się je naściennie, przyściennie bądź na słupie. Ogólnie wyodrębnia się trzy rodzaje kasetonów: stworzone z profilu aluminiowego, z dibondu i z licem winylowym. Pierwsze wymienione przygotowuje się z aluminiowych ścianek, których wielkość wynosi 10,14 albo 17 cm. Strona przednia kasetonu to przezroczyste tworzywo sztuczne. Na nim osadza się zamówioną przez Odbiorcę grafikę, przykładowo. z folii. Jeśli wybierze kaseton jednopłaszczyznowy, wtedy reklama będzie umieszczona na pojedynczej stronie, natomiast na drugiej będzie widoczna ocynkowana blacha. Warte uwagi są kasetony reklamowe z dibondu, inaczej ze specyficznego wyrobu kompozytowego. Od kasetonu z profilu aluminiowego odróżnia go głównie estetyka wykonania. Praktycznie w ogóle nie widać łączeń między brzegami i stroną frontalną. Płaszczyzna wizualna uzyskiwana jest z wyfrezowanych wzorów, które później podkleja się malowanym tworzywem. Ostatni typ panelu reklamowego – posiadającego lico winylowe – jest umieszczany zwłaszcza na elewacjach rozległych galerii kupieckich albo bardzo dużych słupach reklamowych. Z tworzywa winylowego można opracować doprawdy rewelacyjne kasetony, których wielkość sięga nawet 200 metrów. Dzięki temu niezwykłemu surowcowi można zaprojektować nawet najbardziej wyszukane grafiki. Oprócz wymienionych typów nasza firma zajmuje się także budowaniem kasetonów tłoczonych, płaskich, eliptycznych, wewnętrznych, OWZ, stojaków PCV, OWZ i liter przestrzennych. Ostatni typ opracowuje się w formie napisów przestrzennych bądź logotypów, które są rozjaśniane diodami LED. Mogą być zbudowane z takich materiałów jak: plexi, aluminiowa blacha, PCV oraz taśma aluminiowa. U nas pracują wyłącznie wykwalifikowani oraz doświadczeni pracownicy – spawacze, ślusarze, monterzy oraz elektrycy. Wszyscy posiadają odpowiednie do specjalizacji uprawnienia.

Reklama świetlna 3D – neony i banery

U nas można opracować wraz z konsultantami nowatorskie typy podświetlanych reklam m.in. banery i neony. Banery cieszą się od długiego czasu niesłabnącą renomą, gdyż posiadają ogromne wymiary. Z łatwością przyciągają wzrok możliwych zainteresowanych, właściwie nie można przejść obok nich obojętnie. Najczęściej buduje się je z budulca winylowego, niebywale niewrażliwego na niekorzystne czynniki zewnętrzne. Rozświetlony baner wkłada się na wcześniej zbudowaną konstrukcję bądź przypina do specjalnych zaczepów osadzonych w budynku. Ich główną dogodnością jest zdolność zamontowania w miejscu niedostępnym dla innych wariantów reklam. Mogą mieć dowolną długość i szerokość – blokuje je wyłącznie powierzchnia przystępnej na budynku płaszczyzny. Reklama świetlna w formie neonu jest równie ciekawa. Elektryzuje przechodniów doskonałym zestawieniem kolorów. Nasz zespół na pewno spełni pragnienia nawet najbardziej wymagających Nabywców i zbudować kompozycje z rur niefarbowanych, malowanych w masie lub proszkowanych. Gwarantujemy długotrwałą żywotność, widzialność z dużych odległości i ciekawy wygląd.

Szczegółowe informacje można odnaleźć klikając w link – Reklama świetlna

Strona używa cookies
Ok