Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/virt1359/domains/vipseo.pl/public_html/wp-content/plugins/LayerSlider/wp/widgets.php on line 4

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/virt1359/domains/vipseo.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 257

Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/virt1359/domains/vipseo.pl/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-mapper.php on line 111
DJ - osiemnastki, wesela, studniówki - Toruń, Bydgoszcz
Projektowanie ogrodów – szybko i oryginalnie
14 października, 2015
Odszkodowania komunikacyjne dla każdego
8 kwietnia, 2016

Żadna impreza nie obejdzie się bez muzyki. Jako profesjonalny DJ mogę zagwarantować Tobie i Twoim gościom zabawę przy doskonałej muzyce. Od ponad 10 lat obsługuję takie imprezy jak: imprezy firmowe, studniówki, osiemnastki i wesela. Za każdym razem zgromadzeni goście chętnie bawią się przy granych przeze mnie utworach. Każda impreza to dla mnie wyjątkowe wydarzenie, do którego podchodzę bardzo indywidualnie. Jako DJ dam z siebie wszystko, aby Twoja impreza była jedyna w swoim rodzaju.

DJ na osiemnaste urodziny.

Osiemnaste urodziny to wyjątkowa okazja. Z każdym Klientem indywidualnie omawiam plan imprezy, dostosowując muzykę do jego preferencji. W dniu imprezy dostarczam niezbędne akcesoria i profesjonalny sprzęt, oraz dawkę pozytywnej energii, która udziela się wszystkim gościom. Imprezy takie jak osiemnastki wymagają ode mnie wiedzy na temat obecnych hitów, jak i utworów sprzed lat. W zależności od Twoich potrzeb proponuje konkurencyjne ceny i nie zapomniane wrażenia.

DJ na wesela.

Wesele jest zawsze pełne elegancji i niezapomnianych chwil. A wszystko zaczyna się od pierwszego tańca Pary Młodej, któremu akompaniują dźwięki wybranej przez nich piosenki . Organizacja wesela to dla DJ’a prawdziwe wyzwanie. Wszystko musi być odpowiednio zaplanowane – od rozsadzenia gości, aż po wybór piosenek, przy których każdy będzie się dobrze bawił. W mojej karierze zawodowej miałem okazję wiele razy obsługiwać wesela i dziś potrafię idealnie dopasować muzykę do nastroju i zróżnicowanych gustów gości.

DJ na studniówki

Studniówka to ostatnia okazja do wspólnej zabawy z kolegami koleżankami z szkolnej ławki. Należy więc hucznie zabawić się w ten wyjątkowy wieczór. Dzięki bogatemu doświadczeniu scenicznemu mam możliwość zorganizowania balu studniówkowego na najlepszym poziomie. Zajmę się przygotowanie oprawy muzycznej i dostawą niezbędnego sprzętu. Z pewnością moje usługi Was usatysfakcjonują, a studniówkę będziecie wspominać miło przez długi czas.

Dj na imprezy firmowe.

Organizacja imprez firmowych to jedna z moich specjalizacji. Niezależnie od rodzaju prowadzonej przez Was działalności, będę w stanie poprowadzić całą imprezę, od prezentacji produktów i usług, obsługę gości, aż po granie do białego rana. Charyzma i wyczucie stylu imprezy to jedne z moich największych zalet. Łącząc je z mieszanką dobrej muzyki, będę w stanie zorganizować dla Was imprezę firmową naprawdę wysokich lotów.

Moja przygoda z konsoletą rozpoczęła się już w liceum. Od tamtej pory minęło już sporo lat, w trakcie których, brałem udział w różnych przedsięwzięciach muzycznych i miałem okazję organizować osiemnastki, studniówki i wesela dla wielu Klientów. Jako DJ mam nie tylko dobry słuch, ale także gust muzyczny. Potrafię idealnie dobrać rodzaj muzyki do danej imprezy i roztańczyć każdą osobę. Jeśli szukasz DJ, który spełni Twoje wymagania, zadzwoń do mnie.

DJ Toruń – wejdź na moją stronę po więcej informacji

Strona używa cookies
Ok