Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/virt1359/domains/vipseo.pl/public_html/wp-content/plugins/LayerSlider/wp/widgets.php on line 4

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/virt1359/domains/vipseo.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 257

Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/virt1359/domains/vipseo.pl/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-mapper.php on line 111
Planowanie i organizacja ślubu w Toruniu – dekoracje ślubne, dekoracje weselne, konsultacje ślubne
Instalacje biogazowe biogazownie pochodnie do spalania biogazu odgazowanie składowiska odpadów
Odgazowanie składowiska odpadów
2 grudnia, 2016
Parking lotniskowy parking przy lotnisku w Gdańsku parking Bastion przy lotnisku w Gdańsku
Parkingi lotniskowe w Gdańsku
5 grudnia, 2016

Porady na temat dekoracji ślubnych

dekoracje ślubne Toruń

Ceremonia ślubna to dla wielu osób kluczowe przeżycie w całym życiu. Nie ma w tym nic dziwnego, że osoby, które biorą ślub, dbają o to, aby był to dzień niepowtarzalny. Więc wiele osób, które chcą się pobrać, sporą część czasu poświęca na to, aby perfekcyjnie zorganizować ślub. Brane pod uwagę jest m. in. to jak prezentuje się lokal, a także jak wygląda wnętrze miejsca, gdzie będzie miał miejsce ślub, oraz jakie ozdoby będą eksponowane w czasie wesela, a więc ogólnie mówiąc – idzie o sprawy dodatków dekoracyjnych.

Minęły czasy, gdy starczył jeden smutny kwiatek na stoliku, różnokolorowe baloniki czy papierowe obrusy. I nie ma co się dziwić – przecież jest to niezwykle znacząca impreza i perspektyw na zrealizowanie jej niezapomnianej oprawy jest na pewno wiele. W takim razie jakie są dostępne dekoracje weselne i co czym dobrze jest pamiętać?

Polecane dekoracje weselne

Dekoracje weselne są zazwyczaj wykonane ze szkła, drzewa, albo z materiałów tekstylnych. Jeśli idzie o dominujące barwy, to nie ma przymusu, żeby była to klasyczna biel, czy odcienie ecri lub czerwieni. Często pary wybierają różne kolory, często niezwykle intensywne. Popularnością cieszy się na przykład purpurowy, szmaragdowy i szafirowy.

Wciąż szczególnie atrakcyjnym elementem ozdobnym na przyjęciach weselnych jest nastrojowe oświetlenie typu LED. Jest ono łatwe w podwieszaniu, prezentuje się efektownie, a przede wszystkim tworzy nadzwyczajne wrażenie. A ponadto światło jest w stanie zatuszować niektóre mankamenty sali, jeśli takowe są. Jednak czasem przyszli małżonkowie zamiast światła ledowego, decydują się na lampiony albo tylko świece.

Gdzie umieszcza się dekoracje ślubne?

Zasadniczo to mamy możliwość wszystko ozdobić, bo dekoracje nie muszą być ani nudne, ani banalne, propozycje są w zasadzie nieograniczone: od ozdób kwiatowych (przykładowo kompozycje na stoły), przez dobrane oświetlenie sali. Natomiast gdy idzie o podstawowe i najczęściej upiększane rzeczy na przyjęciach weselnych, to naturalnie są to stoliki i miejsca do siedzenia. Na stoły przeważnie umieszcza się kwiaty w przeszklonych flakonach, wizytówki z imionami gości weselnych, małe podarunki. Na miejsca siedzące nakłada się eleganckie futerały, dekoruje je się oprócz tego kokardami i kwiatami. Na osobną wzmiankę zasługuje również „kącik” świeżo upieczonych małżonków, który zazwyczaj podkreśla się bardziej finezyjnymi dekoracjami.

Jeśli idzie o inspiracje na dekoracje weselne, coraz częściej motywy dekoracyjne przyjęcia ślubnego współgrają z aktualną porą roku. Na przykład latem na stolikach stawia kwiaty polne zamiast tradycyjnych róż. Dekoracje ślubne mamy możliwość również obmyślić tak, aby odzwierciedlały one charaktery nowożeńców bądź ich zainteresowania. Tak jest np. w przypadku ślubów, gdzie współmałżonkowie wywodzą się z innych kultur i zależy im na zestawieniu ich zwyczajów.

Brak czasu a dekoracje ślubne – jak temu zaradzić?

Ale z drugiej strony pojawia się pytanie, czy mając na głowie tyle spraw związanych z organizacją ceremonii znajdzie się dodatkowo czas na wyszukiwanie odpowiednich dekoracji weselnych? Pary, które wesele mają za sobą, potwierdzą że samodzielny dobór ozdób weselnych był nie tylko pracochłonny, ale też stresujący. Lecz co było dla nich najgorsze, to fakt, że wynik końcowy ich samodzielnego ozdabiania daleko odstawał od wizji, którą sobie stworzyli.

Dziś wybór dekoracji i możliwości ich zastosowania jest niemal nieograniczony. Niestety, dla tych osób, które na co dzień nie zajmują się tym tematem, wybór spośród tylu ofert, może zupełnie zrazić. A nie zapominajmy, że jednak ozdoby dotyczą nie tylko wnętrz. To także np. ozdoby na pojazd pady młodej lub zdobienie drzwi prowadzących na salę.

Naturalnie nie znaczy to, że jeśli para młoda nie ma czasu, to musi rezygnować z pięknych dekoracji weselnych. Przyszła para nie musi także godzić się na dekoracje ślubne, które są „gratisem” zamówionej restauracji lub innego lokalu. Nie łudźmy się – takie ozdoby są bezbarwne i często nie pasują na przykład do charakteru wesela, muzyki i tym podobne. Ponadto zazwyczaj parom zależy właśnie na tym, aby dekoracje weselne oddawały specyfikę ich związku, a nie były kopią każdego zeszłego przyjęcia.

Na szczęście organizację ślubu i wesela możemy powierzyć doświadczonej firmie, która wyczaruje doskonały klimat w tak ważnym dniu. A jeżeli nie będziecie pewni swoich zamysłów, konsultant ślubny pomoże wam dokonać wyboru, zademonstruje inne propozycje, zainspiruje, a najważniejsze – wesprze was w obowiązkach które mogłyby być stresujące i długotrwałe.

Zlecanie organizacji ślubu i dekoracji weselnych

Zlecanie firmie dekoracji kościoła, urzędu czy sali weselnej posiada jeszcze inne korzyści. Jedną spośród nich jest fakt, że nie trzeba nabywać dekoracji na własność. Agencje ślubne zajmujące się dekorowaniem ceremonii ślubnych mają własne dekoracje. Dzięki temu odpada kłopot związany z kosztami na dekoracje, które perfekcyjnie wygląda na ślubie czy weselu, jednak późniejsze ich rozkładanie i szukanie miejsca, gdzie możemy je schować, jest bardzo uciążliwe. Zresztą znaczna część z elementów dekoracyjnych jest niepraktyczna do użycia we swoim domu.

Na czym polega współpraca ze doradcami od dekoracji ślubnych?

Najpierw taka agencja przemyśli z tobą twoją koncepcję, uwzględni twoje plany oraz potrzeby, skonsultuje z tobą motyw przewodni dekoracji weselnych, w tym także kolory i porównanie kilkunastu a potem przygotuje plan dekoracji wesela.

Takie wyjście ma sporo zalet. Prócz tego, że nie trzeba się martwić się, tym, czy wszystko zostało zrealizowane oraz czy dekoracje będą dopasowane do siebie to dodatkowo przyoszczędzicie bardzo dużo czasu oraz nerwów. Jeżeli chcecie wsparcia przy dekoracjach ślubnych, to na pewno warto poznać możliwości, które oferuje agencja ślubna. Aby otrzymać więcej wskazówek o dekoracjach weselnych, wybierz poniższy link: dekoracje ślubne Toruń.

Strona używa cookies
Ok