Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/virt1359/domains/vipseo.pl/public_html/wp-content/plugins/LayerSlider/wp/widgets.php on line 4

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/virt1359/domains/vipseo.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 257

Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/virt1359/domains/vipseo.pl/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-mapper.php on line 111
Otwieranie samochodów – Otwieranie mieszkań w Gorzowie – Otwieranie zamków 7 dni w tygodniu
oświetlenie podszafkowe oświetlenie nadszafkowe lampy LED lampy podszafkowe
Oświetlenie kuchni – aranżacje
7 listopada, 2016
banery reklamowe - druk banerów - banery Kraków - druk banerów Kraków
Banery reklamowe – skuteczna reklama o dużym zasięgu
12 listopada, 2016

Awaryjne otwieranie mieszkań

Awaryjne otwieranie samochodów Otwieranie mieszkań Otwieranie zamków Gorzów

Złamałeś klucz do swojego auta?

Nieraz zdarza się, że przez lekkomyślność bądź pośpiech zgubimy kluczyki od auta na bocznym siedzeniu lub przełamiemy klucz w zamku. W takiej sytuacji powinniśmy skontaktować się z zawodowcem aniżeli pytać o pomoc osoby postronne. Żeby odbezpieczyć drzwi do auta, potrzebna jest właściwa wiedza, która wykracza poza tradycyjne ślusarstwo. Nie planujemy też oczekiwać na fachowca przez parę godzin. Dlatego znakomitym wyjściem jest zawiadomienie firmy, która takimi potrzebami zajmuje się codziennie. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce w telefonie określenia „otwieranie samochodu Gorzów albo „otwieranie samochodów Gorzów Wlkp.” oraz odnaleźć stronę naszego przedsiębiorstwa.

Awaryjne otwieranie aut to bowiem nasza specjalność. Jesteśmy w stanie odblokować którykolwiek zamek wszelkich marek, modeli oraz roczników, również tych z zespołem podwójnego ryglowania. Oprócz tego:

 • usuniemy połamany klucz z przewodu zamka
 • naprawimy bądź zamienimy zamek samochodowy oraz stacyjkę na nowe
 • odnowimy zdewastowany bądź powłamaniowy zamek
 • odnowimy stacyjkę – powłamaniową lub zdewastowaną
 • dorobimy klucze do auta
 • dopasujemy stacyjkę lub zamek pod istniejący klucz
 • uruchomimy auto, do którego właściciel stracił wszystkie klucze
 • dezaktywujemy imobilajzer
 • dorobimy klucz do zamka (z kodu zamka)

Co robić w takiej sytuacji?

Odbezpieczanie drzwi od auta przez naszego fachowca może potrwać od kilku chwil do kilku minut. Jest ono zupełnie bezawaryjnie. Inaczej mówiąc – wcale nie zostawi żadnych znaków, żadnych niedociągnięć. Opłata za otwarcie pojazdu jest omawiana indywidualnie i uzależniona jest od sposobu, w jaki został zepsuty zamek, miejsca, w jakim znajduje się pojazd oraz marki, modelu i rocznika. Nasz fachowiec będzie posiadał ze sobą specjalny sprzęt, dzięki któremu jest możliwa rzeczywiście szybka pomoc. Trzeba mieć na uwadze, iż producenci aut opracowują coraz nowocześniejsze zabezpieczenia. Tym bardziej wcale nie powinniśmy sami próbować dostać się do wewnątrz albo stosować narzędzi zlokalizowanych się „pod ręką”. Dysponujemy oryginalnymi częściami zamiennymi, które mogą być wykorzystane do odnowy bądź zmiany zamka.

Gdy zamek nie reaguje w odpowiedni sposób, prawdopodobnie oznacza to, że nadmiernie wytarły się krawędzie kluczyków i zapadek (znajdują się w zamku). Jeżeli zastąpimy je nowymi, zamek będzie funkcjonował nadal przez niezwykle długi czas – co najmniej kilka lat. Istotniejszym problemem są awarie mechaniczne powstałe w wyniku próby wtargnięcia do auta. Mino, że na zewnątrz może to wyglądać koszmarnie, takie zamki da się naprawić! Dopiero wówczas, gdy zamek jest połamany, pozostaje go zamienić na nowy oraz dostosować do używanych kluczyków.

Otwieranie auta Gorzów obejmuje także wymianę osłony do pilota i klucza oraz zamianę mikro wyłączników (microswitch). Oprócz tego nasz fachowiec może przełożyć transponder z uszkodzonego klucza do nowego. Wskutek tego uda się zapobiec programowaniu kolejnych kluczy.

Bezinwazyjnie otworzymy drzwi do Twojego domu

Odbezpieczamy, zmieniamy lub naprawiamy dowolny wariant zamka. Również od skrzynki pocztowej, jak i te nadzwyczaj skomplikowane – od sejfów. Otwieramy drzwi od mieszkań, domów wielorodzinnych, biur, składów i pozostałych lokali użytkowych w niezawodny, profesjonalny oraz błyskawiczny sposób. W ogóle nie ucierpią w trakcie wykonywania usługi ani drzwi ani futryny.

 • usprawnimy lub wymienimy zamki w drzwiach w sytuacji wtargnięcia, niesprawności bądź dewastacji
 • przymocujemy posiłkowe zamki w pomieszczeniach
 • odblokujemy sejf lub kasę pancerną
 • oferujemy fachową ochronę i przegląd zamków w sejfach oraz kasach pancernych
 • doradzimy w obszarze chronienia mieszkań, domków jednorodzinnych oraz innych pomieszczeń przed złodziejami
 • doradzimy też w zakresie zabezpieczeń automatycznych, niezbędnych do ubezpieczenia majątkowego

Dlaczego warto nam powierzyć awaryjne otwieranie zamków?

W naszym przedsiębiorstwie zatrudnieni są jedynie wypróbowani specjaliści, którzy legitymują się adekwatnymi pozwoleniami, kursami i szkoleniami prowadzonymi przez słynnych producentów zamków oraz pozostałych systemów zabezpieczeń. Posiadamy nowoczesne narzędzia, dzięki którym nie zostanie uszkodzony (np. zarysowany) żaden zamek czy framuga drzwi. Posiadamy nowoczesne narzędzia, za sprawą których w ogóle nie zostanie naruszony (przykładowo porysowany) żaden zamek bądź framuga drzwi.

Otwieranie zamków Gorzów – Wszystkie usługi oferujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, również w dni „niepracujące” (święta). Obiecujemy szybki dojazd niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia o niesprawności. Oferujemy pomoc na terenie Gorzowa Wielkopolskiego w dzielnicy Baczyna-Santocka, Janice-Wawrów, Piaski, Wieprzyce, czy Zieleniec oraz w okolicznych miejscowościach i wsiach: Witnica, Międzyrzecz, Skwierzyna, Drezdenko, Baczyna, Jeżyki, Bogdaniec, Ulim, Łagodzin, Ciecierzyce, Chwalęcice,czy Różanki Szklarnia.

Szczegóły oferty możesz znaleźć pod linkiem – Awaryjne otwieranie

Strona używa cookies
Ok