Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/virt1359/domains/vipseo.pl/public_html/wp-content/plugins/LayerSlider/wp/widgets.php on line 4

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/virt1359/domains/vipseo.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 257

Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/virt1359/domains/vipseo.pl/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-mapper.php on line 111
Kubki termiczne na każdą okazję - VipSeoVipSeo
Nowoczesne sposoby termicznych izolacji
29 sierpnia, 2020
Nowoczesne metody termoizolacji
29 sierpnia, 2020

Termiczny kubek dla każdego

O kubkach termicznych przypominamy sobie przważnie w okresie zimowo-jesiennym, jeżeli planujemy nosić ciepłą kawę albo herbatę do szkoły, do pracy, czy w podróż pociągiem lub samochodem. Zapominamy jednak, że temiczne kubki nie tylko trzymają ciepło, ale też są doskonałe do noszenia zimnego napoju w upały. Który kubek termiczny będzie idealny dla Ciebie? Wszystko zależy , czy szukasz kubka do codziennego użytku, czy bardziej zastanawiasz się nad turystycznymi termosami. Doskonały termiczny kubek na kilka godzin utrzyma ciepło herbaty czy kawy i chłód napoju. Z uwagi na to z termicznego kubka można korzystać w ciągu całego roku, zwłaszcza że jest on produktem wygodnym i szczelnym, dlatego znajdzie zastosowanie w wielu sytuacjach.

Na co zwrócić uwagę, wybierając termiczny kubek?

Jeśli planujemy zakup termicznego kubka, warto najpierw zwrócić uwagę na parę ważnych szczegółów. W głównej mierze najbardziej istotny jest materiał jego produkcji. Od tego zależy jego przeznaczenie oraz trwałość zatrzymania zimna albo ciepła. Kolejnym detalem jest pokrywka . Musi być nie tylko hermetycznie zamykana, żeby utrzymywać ciepło lub zimno w środku na odpowiednim poziomie, ale także gwarantować wygodny sposób picia. Należy również dobrać kształt kubka oraz jego objętość. Termiczne kubki o małej pojemności nie sprawdzą się na czasochłonnych wyprawach, z uwagi na to w tej sprawie lepiej dostosować wielkość kubka do własnych potrzeb. Z kolei jego kształt ma też wartość pod względem użytkowym. Zależy nam przecież, by miał wygodny uchwyt i nie ślizgał się w ręce lub nawet w rękawiczce. Ponadto powinien być stabilny, a jeżeli chcemy używać go w samochodzie, warto by mieścił się w miejscu wyznaczonym na kubek termiczny.

Który kubek termiczny wybrać?

Termiczny kubek idealny do pracy lub do biura

Termiczne kubki zazwyczaj nabywamy z myślą o pracy. Biorąc pod uwagę materiały, z jakich zostały wykonane, znaczna część z nich nadaje się do pracy. Wybór kubka do pracy najlepiej jednak dobrać od charakteru pracy. W biurze odpowiednie będą niemal wszystkie kubki, jakie gwarantują długi czas utrzymania zimna lub ciepła. Możemy zakupić malowniczy termiczny ceramiczny kubek, szklany albo wykonany z tritanu. Nie dość, że są dostępne w różnych wzorach i kolorach, to do tego są wygodne, lekkie i nie zatrzymują zapachów. Niekiedy do biura decydujemy się na kubki termiczne plastikowe, chociaż te krócej utrzymują temperaturę. Forma pracy ma znaczenie, z uwagi na trwałość. Nie każdy kubek termiczny będzie doskonały dla kierowcy lub dla budowlańca. Chociaż dlatego, że np. kubek termiczny szklany czy ceramiczny jest mniej trwały na zniszczenie.

Który termiczny kubek wybrać dla dziecka?

Termiczny kubek dla dziecka powinien być głównie wygodny, lekki, szczelny oraz bezpieczny. Z uwagi na to z reguły kupowanymi kubkami termicznymi dla dzieci są kubki plastikowe. Są one stosunkowo niedrogie, mają sporo wzorów i kolorów, a do tego spełniają kryteria wygody. Bez trudu wejdą do plecaka i nie sprawią trudności w stosowaniu. I choć mniej czasu zatrzymują ciepło lub zimno i stosunkowo nie są tak trwałe, pozostają bezpieczne dla dziecka. Nawet przy upuszczeniu nie rozbiją się jak np. kubek termiczny szklany czy ceramiczny.

Termiczny kubek wyśmienity na spacer

Plastikowy termiczny kubek będzie odpowiedni też na spacer, gdy szukamy lekkiego kubka, ale nie myślimy o długim zatrzymaniu ciepła lub chłodu. Jeśli jednak utrzymanie ciepła lub zimna jest ważne, rozsądniej nabyć kubek termiczny z tritanu. Są one lekkie w noszeniu, wygodne, a do tego są bez związków BPA i są obojętne na drobnoustroje. Są trochę droższe i można je porysować, ale sprawdzą się za sprawą swoich zalet.

Jakie kubki termiczne sprawdzą się w trakcie wycieczki?

Wyjeżdżając na długą wycieczkę przeważnie zależy nam, by termiczny kubek przez wiele godzin zachowywał zimno lub ciepło napoju w środku. Z uwagi na to najlepszym termicznym kubkiem na wycieczkę okazuje się kubek stalowy. Tego typu kubki termiczne najdłużej wśród innych zatrzymują temperaturę, z uwagi na to, że są wybitnie izolowane, co sprawia, że zachowują zimno lub ciepło przez wiele godzin. Dodatkowo mają wytrzymałą konstrukcję i są niemal obojętne na uszkodzenia. Minusem kubka stalowego jest tylko jego waga, dlatego że jest on cięższy niż pozostałe.

Termiczny kubek pasujący do samochodu

W aucie trzeba bardzo uważać, dlatego termiczny kubek pasujący do samochodu jest głównie wytrzymały, szczelny i świetnie utrzymuje zimno lub ciepło. Termiczne kubki szklane, porcelanowe lub plastikowe są zbyt nieodporne na zniszczenia, by nadawały się do auta. Z uwagi na to najlepszymi kubkami termicznymi do samochodu są te przygotowane tritanu lub ze stali. Tego rodzaju kubki są trwałe i przez długi czas zatrzymują temperaturę napoju.

Który termiczny kubek na prezent

Wybierając prezenty z reguły cenimy produkty z dobrym wyglądem, dlatego najlepiej nadadzą się kubki termiczne ceramiczne lub szklane. Kubki szklane mają swój właśny charakter, z kolei ceramiczne kubki wielką ilość ładnych wzorów i kolorów. Choć kubki plastikowe również charakteryzują się szerokim wyborem motywów, nie zalecami ich na prezent.

Kubek termiczny Contigo

Strona używa cookies
Ok