Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/virt1359/domains/vipseo.pl/public_html/wp-content/plugins/LayerSlider/wp/widgets.php on line 4

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/virt1359/domains/vipseo.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 257

Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/virt1359/domains/vipseo.pl/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-mapper.php on line 111
Kubek termiczny Contigo idealny na każdą okazję - VipSeoVipSeo
Chirurgia stomatologiczna usuwanie ósemek ekstrakcja zęba
Chirurgia twarzowo-szczękowa
2 września, 2020
Pozycjonowanie wizytówek firmy w mapach google
Pozycjonowanie w mapach Google
11 września, 2020

Termiczny kubek najlepszy dla Ciebie

O termokubkach myślimy przeważnie w okresie zimowo-jesiennym, kiedy planujemy zabrać gorącą herbatę lub kawę do pracy, do szkoły, czy na przykład na wycieczkę samochodem lub pociągiem. Zapominamy , że termokubki nie tylko utrzymują ciepło, ale również są wyśmienite do noszenia zimnego picia latem. Który kubek będzie najlepszy dla Ciebie? Wszystko zależy od tego, czy szukasz kubka do codziennego użytku, czy bardziej interesujesz się turystycznymi termosami. Dobry termiczny kubek na długo zachowa ciepło herbaty lub chłód picia. Dlatego też z kubka termicznego można korzystać przez cały rok, szczególnie że jest on produktem szczelnym oraz wygodnym, dlatego sprawdzi się w różnych sytuacjach.

Co jest ważne, wybierając termiczny kubek?

Jeśli decydujemy się na zakup kubka termicznego, najlepiej najpierw sprawdzić parę istotnych aspektów. Przede wszystkim bardzo istotny jest materiał jego produkcji. W ten sposób ocenimy jego przeznaczenie i możliwość zachowania ciepła lub zimna. Następnym składnikiem jest pokrywka kubka termicznego. Powinna być nie tylko szczelna, aby zatrzymać temperaturę w środku na odpowiednim stopniu, ale także gwarantować wygodny sposób otwierania i picia. Warto też dobrać formę termicznego kubka i jego objętość. Kubki termiczne o małej objętości nie sprawdzą się na czasochłonnych wędrówkach, dlatego w tym zakresie warto dopasować pojemność termicznego kubka do własnych potrzeb. Oprócz jego kształt ma również znaczenie pod względem zastosowania. Chcemy, by posiadał wygodny uchwyt i nie ślizgał się w ręce czy w rękawiczce. Co więcej musi być stabilny, a kiedy chcemy używać go w samochodzie, lepiej by mieścił się w miejscu przeznaczonym na kubek.

Który kubek wybrać?

Kubek termiczny dobry do pracy lub do biura

Termiczne kubki przeważnie nabywamy do pracy. Jeśli chodzi o materiały, z których są wykonane, większość z nich sprawdzi się w pracy. Wybór kubka do pracy warto jednak dopasować od stylu pracy. W biurze sprawdzą się praktycznie wszystkie kubki, które gwarantują długi czas trzymania zimna lub ciepła. Możemy wybrać malowniczy ceramiczny kubek, szklany albo stworzony z tytanu. Nie dość, że można je kupić w różnych wzorach i kolorach, to do tego są wygodne, lekkie i nie chłoną zapachów. Niekiedy do pracy decydujemy się na termiczne kubki plastikowe, choć te słabiej trzymają temperaturę. Forma pracy ma znaczenie, z uwagi na trwałość. Nie każdy kubek będzie doskonały dla kierowcy czy dla budowlańca. Choćby ze względu na, że np. kubek ceramiczny czy szklany jest mniej trwały na zniszczenie.

Który termiczny kubek wybrać dla dziecka?

Kubek termiczny dla dziecka powinien być przede wszystkim lekki, wygodny, szczelny oraz bezpieczny. Dlatego najczęściej kupowanymi termicznymi kubkami dla dzieci są kubki plastikowe. Są one całkiem tanie, mają wiele wzorów i kolorów, a do tego są wygodne. Bez trudu wejdą do tornistra i są nietrudne w obsłudze. I chociaż mniej czasu utrzymują ciepło lub zimno i stosunkowo są mniej trwałe, są bezpieczne dla dziecka. Przy uszkodzeniu nie potłuką się tak jak na przykład kubek ceramiczny czy szklany.

Kubek termiczny odpowiedni na spacer

Plastikowy termiczny kubek sprawdzi się również na spacer, kiedy szukamy lekkiego termicznego kubka, ale nie polegamy wielogodzinnym utrzymaniu ciepła lub chłodu. Jeśli jednak zachowanie ciepła lub zimna jest konieczne, rozsądniej zdecydować się na kubek z tritanu. Są one lekkie w noszeniu, wygodne, a dodatkowo są bez związków BPA i są odporne na drobnoustroje. Są trochę droższe i można je zarysować, ale sprawdzą się za sprawą swoich zalet.

Jakie termiczne kubki zda egzamin w czasie wycieczki?

Planując wycieczkę najbardziej zależy nam, by termiczny kubek jak najdłużej zachowywał ciepło lub chłód picia w środku. Ze względu na to najtrafniejszym kubkiem termicznym na wycieczkę będzie stalowy kubek. Tego rodzaju termiczne kubki najlepiej w porównaniu do pozostałych utrzymują zimno lub ciepło, ze względu na to, że są doskonale izolowane, co sprawia, że utrzymują ciepło lub zimno na wiele godzin. Ponadto mają solidną budowę i są odporne na uszkodzenia. Minusem kubka stalowego termicznego jest jego ciężar, dlatego że jest on masywniejszy niż pozostałe.

Kubek termiczny odpowiedni do samochodu

W pojeździe musimy bardzo uważać, z uwagi na to termiczny kubek odpowiedni do samochodu jest głównie wytrzymały, szczelny i świetnie trzyma ciepło lub zimno. Kubki termiczne porcelanowe, szklane lub plastikowe są zbyt podatne na zniszczenia, by nadawały się do auta. Ze względu na to najlepszymi kubkami termicznymi do samochodu są te przygotowane tytanu lub ze stali. Tego rodzaju kubki są wytrzymałe i przez długi czas utrzymują zimno lub ciepło napoju.

Dobry termiczny kubek na prezent

Wybierając prezenty najczęściej myślimy nad ładnym wyglądem, z uwagi na to najlepiej sprawdzą się termiczne kubki ceramiczne lub szklane. Szklane kubki posiadają swój charakter, z kolei kubki ceramiczne dużą ilość pięknych wzorów i kolorów. Chociaż kubki plastikowe termiczne też cechują się obszernym wyborem wzorów, nie polecamy ich na prezent.

Kubek Contigo

Strona używa cookies
Ok