Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/virt1359/domains/vipseo.pl/public_html/wp-content/plugins/LayerSlider/wp/widgets.php on line 4

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/virt1359/domains/vipseo.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 257

Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/virt1359/domains/vipseo.pl/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-mapper.php on line 111
Wynajem ekranów LED – Telebimy wysokiej jakości – Reklama na telebimach
agencja reklamowa toruń projektowanie grafiki projektowanie logo toruń
Trendy w projektowaniu stron www
6 kwietnia, 2017
strzyżenie na gorąco gorące nożyczki Fryzjer Górny Studio fryzur Toruń
Strzyżenie na gorąco? Tylko u dobrego fryzjera!
9 kwietnia, 2017

Wynajem czy zakup ekranu LED?

Wynajem ekranów LED wynajem telebimów obsługa techniczna imprez

Ekrany LED od kilku lat są trwałym elementem lokalnej struktury. Punkty, w których są wstawione, nabierają zdecydowanie odmiennego charakteru. Są chętniej zwiedzane, a treści reklamowe szybciej są rejestrowane przez hipotetycznych Klientów. Metoda LED nie ulega wątpliwości posiada mnóstwo walorów, jednakże wcale nie należy do najtańszych. Warunki pogodowe nie wywierają wpływu w jakikolwiek sposób na czytelność telebimu, ani na możliwość przedstawiania przez niego treści. Poniektóre są tak bardzo jasne, iż widać je z odległości kilkunastu metrów. Ponadto światło wcale nie stanowi poważniejszego dylematu – treści promocyjne są znakomicie widoczne. Dzięki użyciu ochrony IP 65 ekrany LED odpowiednio działają w czasie śnieżycy, gradu czy burzy. Do dzisiaj są traktowane jako kluczowy sposób na potrzeby przesyłania przeróżnych informacji, przykładowo materiałów promocyjnych kursów walut lub wyników sportowych. Jako pionierskie narzędzie marketingowe ekrany LED stały się praktycznie wskazane.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie lub wynajmie ekranu LED?

Wiele małych rzeczy stało się wielkimi właśnie dzięki reklamie – to rzecz niewątpliwa. Ażeby powiększyć sprzedaż, np. rozbudować grono wiernych Kontrahentów oraz przyciągnąć nowo-powstałych, musimy obowiązkowo wybrać metodę reklamy. Firmy, jakie potrafią oddać więcej pieniędzy, będą układały spoty reklamowe na ogromnych ekranach LED lub faworyzować swoje artykuły w telewizji. Jak realnie rysuje się nam rzecz z ekranami LED? Czy wynajem ekranów jest obecnie rzeczywiście taki przychodowy? Jak ma się sprawa z ekranami ledowymi od strony technicznej? Co uczynić, aby po dłuższym okresie (przykładowo po kilku latach) wyglądał jak nowy? Wcale nie da się w kilku słowach odpowiedzieć na wszelakie pytania, ponieważ niektóre sprawy znają głównie osoby dokładnie znające branżę.

Rozważając zakup albo wynajem ekranów LED, należy zerknąć na co najmniej kilka fundamentalnych rzeczy, jakie mają spory wpływ na jego funkcjonowanie po dłuższym okresie. Nie chodzi wyłącznie o cenę i jakość, na które pierwotnie kierują uwagę kupujący.

Odmiana diod, z jakich został przygotowany ekran LED

Ten czynnik przesądza o żywotności ekranu LED, jego jasności oraz… wartości. Wyświetlacze ledowe niesamowicie tanie są najczęściej zaprojektowane z chińskich diod, które posiadają wyraźnie niską intensywność oraz potrafią wywoływać sporo kłopotów w czasie napraw. Poza tym wielokrotnie można zaobserwować przebarwienia ekranu, jakie są po prostu rozbieżnością temperatur, jaka dokonuje się w diodach o różnych kolorach. O wiele bardziej zyskowny jest obecnie wynajem ekranów LED, które są tworzone w Tajwanie. Nie oszukujmy się jednak – najsolidniejsze wyświetlacze ledowe są robione w Stanach Zjednoczonych i Japonii.

System montowania pojedynczych diod

Ważne jest jeszcze to, czy są nakładane manualnie czy maszynowo. Jeśli chodzi o diody instalowane ręcznie, powinniśmy brać pod uwagę to, iż poszczególne diody są w stanie ulec awarii i będą ciemnieć. W efekcie na telebimie będą obserwowalne ciemne punkciki, zaś restauracja też nie kwalifikuje się do najwygodniejszych. Diody instalowane mechanicznie krótko mówiąc nie sprawią nam takich problemów.

Precyzyjność telebimu

Nie może być uzależniona od warunków klimatycznych, np. gorącego powietrza lub światła. Jasność w stopniu 5.000-7.000 cd jest na tyle dobra, by móc wyświetlać spoty w jakichkolwiek warunkach, nawet podczas dużych deszczów.

Oprogramowanie do telebimu

Należy obowiązkowo spojrzeć na oprogramowanie, przy pomocy którego będziemy mieli szansę wprowadzać poprawki na ekranie LED, a konkretniej transmitować nowe informacje, dobierać je w konkretnej kolejności itp. Znakomicie by było, jeśliby telebimem można było zarządzać zdalnie (zatem przez Internet). Jednym z najlepszych programów jest naturalnie Screen Show firmy Revolution-Tech. Możemy w trakcie jego stosowania przygotowywać faktycznie rozbudowane konfiguracje spotów, a to zarówno dla firmy podnajmującej telebim, a także dla najemcy, jest wyjątkowo istotne.

Czy opłaca się kupić ekran LED?

Całość zależy od tego, w jakiej dzielnicy będzie zainstalowany, jaką będzie posiadać wielkość oraz klasy. Jeśli zainwestujemy w chiński telebim, wtedy z całą pewnością trzeba brać pod uwagę to, iż będzie wymagać wielu reperacji, natomiast w późniejszym czasie – nakładów finansowych. Ekran LED posiada wyraźną przewagę ponad typowymi wewnętrznymi przekaźnikami informacji, np. billboardami. Inna jest najzwyczajniej w świecie dostrzegalność obrazu. Potencjalni klienci bardziej kierują uwagę na energiczne treści promocyjne, które zajmują identycznie jak filmy w kinie. Dla niektórych osób cena wynajęcia telebimu na pewno jest odpłatnością zaporową, a na instalację powinniśmy posiadać dodatkowe uprawnienie (krótko mówiąc nie można zamontować przedstawionego mocnego obiektu „obojętnie gdzie”). Warto wspomnieć, iż wyświetlacze LED nie mogą być instalowane pionowo do ulicy, gdyż oślepiają kierowców – są zatem traktowane troszeczkę jak niebezpieczeństwo. Trzeba jednakże nabyć bądź wydzierżawić znakomitej jakości telebim, ponieważ Kupujący w przytoczonym przypadku lepiej pamiętają treści promocyjne. Natomiast firmy dużo lepiej płacą za emisję treści, gdyż wpływa to na sprzedaż.

Jeśli jesteś zaciekawiony zaprezentowaną formą promocji, wejdź w odnośnik mieszczący się tu – Wynajem ekranów LED

Strona używa cookies
Ok