Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/virt1359/domains/vipseo.pl/public_html/wp-content/plugins/LayerSlider/wp/widgets.php on line 4

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/virt1359/domains/vipseo.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 257

Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/virt1359/domains/vipseo.pl/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-mapper.php on line 111
Darmowa telewizja online – TVP1 i Polsat sport za darmo – Bezpłatna telewizja internetowa
Dodatek do gry w Tibię ułatwienie akcji tibialyzer
Popularna gra 2D ciągle na fali
16 października, 2016
Serwisowanie telewizorów w Łodzi naprawa ustawianie programów
Naprawiamy telewizory w Łodzi i okolicach
21 października, 2016

„…Szyby niebieskie od telewizorów…” – prawie każdy Polak zna ten wers bestsellerowej piosenki „Szklana Pogoda” zagranej po raz pierwszy na początku lat osiemdziesiątych przez grupę Lombard. Wtedy telewizor był czymś nadzwyczajnym. Był zapowiedzią nowości i luksusem, na który nie każdy mógł sobie pozwolić. Zdarzało się ludzie gromadzili się w mieszkaniu jednego z sąsiadów, szczęśliwego właściciela kolorowego odbiornika telewizyjnego, by oglądać popołudniowe wydanie wiadomości, czy kolejny odcinek popularnego serialu. Od tamtych czasów kultura mediów bardzo się zmieniła, a to ze względu na brak cenzury medialnej i równoczesny rozwój nowoczesnych technologii. Dzisiaj prawie w każdym domu możemy znaleźć przynajmniej jeden telewizor. Ludzie śledzą zmagania bohaterów ulubionych seriali. Dowiadują się o rewolucyjnych odkryciach w nauce i są w stanie obserwować aktualne wydarzenia z innych państw. Telewizja bawi i uczy, w bardzo nowoczesnym wydaniu.

Wspominając o nowoczesnych usługach telewizyjnych, zobaczmy jak oddziałuje na telewizję powstanie globalnej sieci cyfrowej, czyli internetu. Internet to medium naszych czasów, które wiąże ludzi z całego świata. Słowo internet pochodzi od angielskiego wyrażenia „inter-network”, co w wolnym tłumaczeniu znaczy „między-sieć”. Jest to zaawansowana infrastruktura telekomunikacyjna, zespalająca rozmaite urządzenia sieciowe wbudowane w komputerach, smartphonach i tabletach. Sieć wirtualna pozwala nam na proste porozumiewanie się z ludźmi z innych państw. Nie chodzi tu wyłącznie o rozmowy, ale przede wszystkim o różne źródła informacji, do których wlicza się zdjęcia i filmy. Wstawiając konkretny film udostępniamy go każdemu użytkownikowi sieci. Tak samo jest ze zdjęciami, które raz wstawione na znane strony społecznościowe (takie jak choćby Twitter), na zawsze zostają w sieci. Dlaczego więc rozwój komunikacji w Internecie miał tak ogromny wpływ na rewolucję w telewizji? Do tej pory kanały telewizyjne transmitowane były jedynie przy pomocy odbiorników telewizyjnych. Internet sprawił, że znacząca część dostawców usług telewizyjnych zapragnęła zaistnieć w sieci wirtualnej. Media strumieniowe rozwijają się w szybkim tempie. Dziś darmowa telewizja online jest czymś tak normalnym jak chodzenie do sklepu.

Darmowa telewizja, czyli nowy wymiar rozrywki w Internecie.

Historia darmowej telewizji rozpoczęła się na Youtubie. Platforma ta została założona w 2005 roku. W 5 lat po jej uruchomieniu, pierwszy raz odbyła się światowa transmisja meczu w Internecie. Ponad 50 milionów widzów oglądało mecz ligowy indyjskiego krykieta. Dużą popularnością cieszyły się później emisje takich wydarzeń jak wyświęcanie Jana Pawła II i zaślubiny brytyjskiego następcy tronu Williama i Katarzyny Middleton. Od tamtej pory co raz więcej osób zaczęło się rozglądać za możliwością oglądania telewizji na urządzeniach multimedialnych, oraz na ekranach swoich laptopów. Potrzeby konsumentów zrodziły koncepcję założenia platform internetowych, transmitujących kanały telewizyjne na żywo. W ten sposób zbudowano platformy takie jak amerykański Netflix dostępny praktycznie w każdym państwie, czy nasz rodzimy dostawca darmowatelewizja24.pl. Media wykorzystujące strumień prócz emitowania programów telewizyjnych na żywo, oferują nam również usługi VOD, czyli internetową wypożyczalnię filmów, seriali, czy popularnych programów telewizyjnych.

Darmowa telewizja – jak się podłączyć?

Korzystna wiadomość jest taka, że telewizję online możesz odbierać praktycznie wszędzie – na smartphonie, na tablecie i na ekranie komputera. Współcześnie nawet konsole Xbox One, czy PS4 zostały tak skonstruowane, by dać nam możliwość oglądania telewizji online. Wystarczy, że ściągniesz odpowiednią aplikację na tablet lub telefon, lub wejdziesz na konkretna stronę internetową. W przypadku portalu darmowatelewizja24.pl najpierw trzeba kliknąć odpowiedni program telewizyjny, kliknąć guzik „stream 1” lub „stream 2”, skopiować wyświetlony adres strony i wkleić go w okienku adresu w przeglądarce. W prosty sposób możemy oglądać aktualne programy telewizyjne z obojętnie jakiego miejsca – w {autobusie|samochodzie|tramwaju, czy w trakcie spaceru.

Dlaczego telewizja internetowa jest tak popularna?

Korzyści z oglądania darmowej telewizji moglibyśmy wymieniać w nieskończoność. Po pierwsze i chyba najistotniejsze dla przeciętnego użytkownika jest to, że telewizja online jest bezpłatna. Drugim aspektem, w wielu przypadkach równie ważnym jest wygoda oglądania. Telewizja online jest dostępna na dowolnych urządzeniach mobilnych. Możemy ją oglądać z obojętnie jakiego miejsca bez żadnych problemów i bez potrzeby kupowania odbiornika telewizyjnego. Co więcej? Warto też wspomnieć o szerokiej gamie kanałów dostarczanych na witrynach takich jak darmowatelewizja24.pl. Strony transmitujące telewizję w strumieniu oferują nam nie tylko dostęp do ogólnodostępnych programów takich jak tvp1, czy polsat sport, ale także, do stacji, których nie moglibyśmy zobaczyć korzystając z normalnego abonamentu telewizyjnego. Są to głównie takie stacje jak HBO, czy Canal+, które wyświetlają własne serie telewizyjne, oraz najnowsze filmy. Dzięki telewizji internetowej możemy również wypożyczać produkcje filmowe na żądanie. W wielu kręgach mówi się, że opcje takie jak ”video on demand” przewyższą w przyszłości tradycyjną telewizję . Na razie jednak są to jedynie przewidywania, gdyż siła telewizji, tej klasycznej, jak i online wciąż wzrasta.

Chcesz oglądać darmową telewizje w internecie? Wejdź na podaną obok stronę i przenieś się w nowy wymiar rozrywki: polsat sport program.

Strona używa cookies
Ok