Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/virt1359/domains/vipseo.pl/public_html/wp-content/plugins/LayerSlider/wp/widgets.php on line 4

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/virt1359/domains/vipseo.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 257

Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/virt1359/domains/vipseo.pl/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-mapper.php on line 111
Telebimy – Ekrany LED – Bandy LED – Urządzenia LED – ProducentVipSeo
Nowoczesne implanty stomatologiczne w służbie estetyki
25 sierpnia, 2016
Muzyka relaksacyjna – Twój lepszy dzień
4 września, 2016

Drobne rzeczy wywołują często duże zmiany. Pozorne koncepty modyfikują rzeczywistość. Zobaczmy jak mały kamyk rzucony w wodę może wzburzyć całe jezioro. Ludzi od dawna pociągało to co nie znane. Poprzez takie rzeczy mamy szansę obecnie czerpać z dużej liczby cennych wynalazków, które są śladami ich pokolenia. Tak właściwie wszystko rozpoczęło się od zwykłych rozwiązań. Pomyśl sobie, że spędzasz większą część swojego życia w mroźnej i słabo oświetlonej grocie. Badasz środowisko i dostrzegasz jak jedna błyskawica roznieca ogromny ogień. Wówczas zaczynasz rozumieć, że ogień jest Ci niezbędny. Możliwe, że w taki sposób przed wieloma laty pewna osoba zawładnęła ogniem. Ten anonimowy bohater zapewne nie miał pojęcia jaki wpływ miał na rzeczywistość następujących po nim pokoleń. Ogień stanowi dla nas źródło ciepła jak i niezaprzeczalnie światła.
Na tym jednak nie skończyły się poszukiwania.. Tomasz Edison zamknął światło w okrągłej, szklanej kulce, którą dziś nazywamy żarówką. Przez wiele lat była ona nieodłącznym elementem zaopatrzenia naszych domów. Jej pozycja została jednak przesłonięta 80 lat później, gdy została odkryta nową formę oświetlenia – diodę elektroluminescencyjną, która znamy pod nazwą diody LED. Technologia LED otworzyła przed nami nieznane możliwości. Szybko zaczęły powstawać energooszczędne żarówki wykorzystywane w domach i pojazdach. Wykorzystaniem żarówek LED zafascynowali się również producenci wielkoformatowych ekranów. Dzisiaj bandy led, erkany led czy telebimy wprowadziły rozrywkę i reklamę na całkiem nowy tor. Dziś jesteśmy świadkami ledowej rewolucji, która przyćmiła inne źródła światła. Przyjrzyjmy się więc bliżej produktom audio – video które zużywają diody LED.

Ekrany LED – tętniący kolorami obraz

Ekrany LED są powszechnie stosowane w trakcie zbiorowych imprez muzycznych, a także w dużych centrach handlowych. Ich zadaniem jest emitowanie reklam i obrazu o wyrazistej rozdzielczości o każdej porze dnia i nocy. Z tego powodu przy wyborze poszczególnego modelu wyświetlacza powinno się patrzeć na parametr luminancji. Określa on moc świetlną wyświetlacza. Dlatego też dla ekranów zewnętrznych wartość luminancji powinna wynosić od 3500 cd/m² do 12000 >cd/m², a dla ekranów wewnętrznych mierzy od 500 cd/m² do 1500 cd/m².
Producenci ekranów ledowych oferują nam przeważnie dwa rodzaje wyświetlaczy – DIP i SMD. Technologia DIP powstała najwcześniej. Jednakże dzięki dobrej skuteczności ciągle jest używana w strukturze układów scalonych wielu maszyn. Ten typ diody LED gwarantuje średnio od 3 do 4 lumenów na diodę, co jest nadzwyczaj atrakcyjnym wynikiem. Z kolei dioda SMD ma kształt płaskiego chipu, który dzięki nie znacznym rozmiarom może być używany praktycznie w każdym miejscu – w taśmach ledowych, jak i w ekranach LED. Żarówki typu SMD mają sporą przewagę nad innymi żarówkami, bowiem mogą wyświetlać światło w mieszance kolorów czerwony-zielony-niebieski w zakresie pojedynczego urządzenia, co sprawiło, że są najczęściej wykorzystywane w wielkoformatowych ekranach LED.
Telebimy, by w całości spełniały swoje zadanie powinny być zaopatrzone w właściwe warstwy ochronne. Najważniejszym z nich jest zabezpieczenie przed deszczem i wilgocią, które chroni konstrukcję urządzenia przed niesprzyjającymi warunkami. Warto jest również wyposażyć ekran w specjalną ochronę przed kurzem. Współczynnikiem, który prezentuje nam poziom zabezpieczeń ekranu jest parametr IP. Zazwyczaj możemy znaleźć ekrany LED o wartości współczynnika ochrony IP65 i IP54. Dobrze dodać dodatkowo, że ekrany LED produkowane są w dwóch rodzajach – jako ekrany mobilne, lub struktury stałe. Z tego względu warto jest dopytać producenta o bardziej szczegółowe informacje.

Bandy LED – reklama sportowa w najlepszej odsłonie

Uczestnicząc w zdarzeniach sportowych pewnie często myśleliście o tym jak pracują ekrany ulokowane wokół boiska. Są to bandy LED, które ze względu na bardzo dobry stopień zabezpieczeń i znakomitą wytrzymałość na uszkodzenia, mogą być używane w trakcie meczy i rozgrywek sportowych. Podobnie jak ekrany LED, bandy LED dostarczane są w dwóch rodzajach – wewnętrznym i zewnętrznym. Charakteryzują je identyczne parametry ekranów i funkcje, takie jak emitowanie wiadomości sponsorów imprezy.
W bandach zewnętrznych stosuje się zazwyczaj plamkę o wymiarze od 10 do 20mm co umożliwia widzom zaobserwować obraz o dużej rozdzielczości nawet z dużej odległości. Bandy wewnętrzne posiadają wbudowane znacznie mniejsze diody. Producenci urządzeń ledowych troszczą się także o ich szybki montaż, stąd też w konstrukcji band LED stosują system Fast Lock. Bandy LED są ponadto zabezpieczone z przodu i z tyłu przed uszkodzeniami. Niezwykle istotne jest także, by nad wyświetlaczem przymocować gumowy daszek, który zabezpieczy sportowców przed dolegliwościami związanymi z wbiegnięciem na twardą powierzchnię bandy.
Dziś ekrany LED, jak i bandy LED możemy zakupić w niezwykle atrakcyjnych cenach. Modułowa budowa tych urządzeń umożliwia nam zbudowanie telebimu o dowolnej wielkości, a nawet jakimkolwiek formacie. Jeżeli jednak nie interesuje nas zakup urządzeń diodowych na własność, możemy sięgnąć po ofertę wynajmu ekranów LED. Producenci technologii LED przeważnie oferują swoim Odbiorcom odpowiednie rozwiązania w niezwykle praktycznym wydaniu. Z nimi jesteście w stanie sięgnąć po znacznie więcej.
Producent urządzeń led, firma Investtech produkuje ekrany LED i bandy LED o wysokiej jakości wyświetlacza i wygodnych funkcjach. Rekomendujemy ją wszystkim osobom, które poszukują urządzeń audio-video o naprawdę wysokiej wydajności. Wejdźcie na ich stronę i sprawdźcie pełną ofertę: telebimy.

Strona używa cookies
Ok