Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/virt1359/domains/vipseo.pl/public_html/wp-content/plugins/LayerSlider/wp/widgets.php on line 4

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/virt1359/domains/vipseo.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 257

Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/virt1359/domains/vipseo.pl/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-mapper.php on line 111
Ciężki dym wynajem – Taniec weselny w chmurach – Wytwornica dymu
deski kompozytowe Twinson deski bezobsługowe deski tarasowe
Deski tarasowe Twinson
22 listopada, 2016
Armatura pneumatyczna - Sprężarki tłokowe - Elektrozawory pneumatyczne
Instalacje pneumatyczne dla każdego
27 listopada, 2016

Wynajem dymu ciężkiego Warszawa

Wytwornica ciężkiego dymu wynajem wytwornicy niskiego dymu obsługa dymownicy

Oprawa muzyczna wesela

Czy razem myślicie o tak doskonałym pierwszym tańcu, że rodzina i przyjaciele będą naprawdę wzruszeni i długo go nie zapomną? O aurze przesiąkniętej magią, uwielbieniu w oczach najdroższych wam osób oraz własnych? Jeżeli Wasza odpowiedź brzmi twierdząco, z pewnością potrzebujecie wytwornicy malowniczych chmur.

Ślub jest jednym spośród najistotniejszych momentów w życiu – nie da się temu zaprzeczyć. Wszelakie przygotowania muszą mieć swój pozytywny finał, bo nikt nie chce zakosztować w takich okolicznościach jakichś niedogodności połączonych, przykładowo z lekceważeniem podchmielonego dj’a, złej jakości tortem weselnym czy nienasyconymi gośćmi z powodu braku dań. Jeśli uzgodniliśmy, że na naszym weselu będzie dj, powinniśmy trochę wcześniej „zająć” sobie u niego termin, porozmawiać o tym, jakie są nasze oczekiwania w czasie tej niezwykłej okazji, zatwierdzić umowę (która zawiera wszystkie drobiazgi), kontynuować z nim kontakt telefoniczny (najlepiej, gdyby był dostępny przez całą dobę) i co równie istotne – sprecyzować z wyprzedzeniem scenariusz przyjęcia. Dobrze jest jeżeli pojawi się on na nim dużo wcześniej, by przygotować wszystkie atrakcje. Zawodowy dj nie tylko zadba o atrakcyjną oprawę muzyczną, lecz też przeprowadzi całą uroczystość wypełniając ją oryginalnymi zabawami, tańcami integracyjnymi oraz naturalnie właściwą dawką humoru.

Pierwszy taniec „w chmurach”

Żeby oficjalny taniec nabrał unikalnego charakteru, warto zdecydować się na wytwornicę dymu ciężkiego. Korzystając z niej będziemy tańczyć w nieprzeniknionych, spektakularnych chmurach unoszących się przy każdym naszym ruchu. Działanie wytwornicy polega na oziębianiu dymu, a potem przenoszeniu go w okolicę podłoża. W aparaturze musi znajdować się rozdrobniony lód albo wkłady suchego lodu o wadze od 4 do 8 kilogramów. Dymownica zaakcentuje większość efektów świetlnych oraz spowoduje, że ów wieczór będzie jedyny w swoim rodzaju. Jeżeli szukamy takiego sprzętu na swoje wesele, powinnyśmy zajrzeć na stronę dj’a Robby’ego. Jeśli zdecydujemy się na niego jako na wykonawcę scenerii muzycznej można liczyć na rewelacyjny taniec wzorem z filmu „Nieodparty urok” (główne role otrzymali Sarah Michelle Gellar i Sean Patrick Flanery). Można także wprowadzić w wyszukiwarkę słowa „Ciężki dym Warszawa” oraz znaleźć w rezultatach oferty najmu takiej wytwornicy. Jest odpowiednia na każdego rodzaju imprezy okazjonalne, przykładowo:

  • potańcówki
  • przyjęcia klubowe, np. z okazji halloween itd.
  • przyjęcia prywatne, np. „domówki”
  • bankiety firmowe, np. w siedzibie firmy
  • przyjęcia sylwestrowe
  • wesela w lokalu
  • bale maturalne
  • pozostałe imprezy okolicznościowe, które wymagają niepowtarzalnej oprawy wizualnej oraz dźwiękowej

Prócz niesamowitych chmur niosących się podczas zabawy możemy zaznajomić się z ofertą wykonywania sztucznego śniegu (piany bądź baniek mydlanych), wyrzutni serpentyn i konfetti bądź wyrzutni oraz działek CO2. Jeżeli mamy na uwadze wytwornicę baniek mydlanych niejednokrotnie dokupuje się fluorescencyjny płyn UV, aby osiągnąć niesamowity efekt „błyszczących” baniek. Natomiast syntetyczny śnieg jest odpowiedni na prywatki w domu, klubowe bądź barze. Można go wykorzystywać przez cały rok, niezależnie od tego czy temperatura na zewnątrz sięga +25 czy -25 stopni. Mistrzowsko sprawdzi się w „zimowym” repertuarze teatrów. Na dyskotekach typu „Piana Party” natomiast pierwsze miejsce będzie posiadać wytwornica gęstej piany – zarówno na świeżym powietrzu, jak i w barach. Wyrzutnia CO2 może być wykorzystana podczas uroczystości weselnej w punkcie przełomowym, eventach bądź koncertach.

Warto wypożyczyć dymownicę

Wynajem wytwornicy ciężkiego dymu jest najatrakcyjniejszym zabiegiem na „zamaskowanie” wszelkich defektów, jakie powstają podczas tańca. Obłoki przesłonią cały parkiet łącznie z Waszymi nogami do 20 cm w górę. Praktycznie w ogóle nie będzie więc widać, np. kiedy któreś z was stanie małżonkowi na nodze. Rodzina oraz przyjaciele oniemieją z wrażenia, zaś ich oczy będą zwrócone wyłącznie na Wasze uśmiechnięte twarze pełne szczęścia. Można oczywiście samemu kupić dymownicę i podszkolić się z jej obsługi. Jeśli zależy Wam jednak właśnie na tym niezastąpionym „tańcu w chmurach”, należałoby ją pożyczyć wraz z ekipą. Nie będziecie musieli niepokoić się, jeżeli cokolwiek pójdzie nie tak. Niejednokrotnie wypożyczający dołącza do niej specjalny roztwór, który jest wliczony do ceny wynajęcia. Należy dodać, że w miejsce zwyczajnych kostek lodu (takich, które wkładamy do drinków) lepiej jest wyposażyć maszynę w suchy lód. Primo – jest dużo efektywniejszy, Secundo – dostarcza nieporównywalnie piękniejszy wynik, po trzecie – koszt zakupu 10-15 kg nie jest wysoki i wynosi orientacyjnie 150 – 250 zł. Miejmy na uwadze, aby zapytać wynajmującego czy użyczy nam oryginalne urządzenie. Lepiej nie decydować się na tańsze „podróbki”, gdyż nie otrzymamy takiego wyniku na jaki czekamy.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej kliknij w link – Ciężki dym Warszawa

Strona używa cookies
Ok