Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/virt1359/domains/vipseo.pl/public_html/wp-content/plugins/LayerSlider/wp/widgets.php on line 4

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/virt1359/domains/vipseo.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 257

Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/virt1359/domains/vipseo.pl/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-mapper.php on line 111
DJ na wesele z doświadczeniem – Wodzirej na ślub – Organizacja wesel
kancelaria adwokacka bydgoszcz prawnik usługi adwokat kancelaria
Adwokat radzi – nie spłacaj przedawnionych długów
29 kwietnia, 2017
Wideofilmowanie - Kamerzysta weselny - Kamerzysta ślubny - Filmowanie wesel
Wideofilmowanie wesel
26 maja, 2017

Wesele bez alkoholu – oczywiście ze znanym DJ-em

dj na wesele dj na wesela bydgoszcz wodzirej konferansjer

Impreza weselna jest szczególną zabawą rodzinną, która powinna na dobre zapisać się w pamięci wszystkich gości. Dobrze by było w przypadku, jeżeliby budziła głównie dobre skojarzenia. Każda para z kilkuletnim stażem śni o interesującym, zrównoważonym i efektownym weselu. Więc takim, na którym osoby zaproszone będą bardzo dobrze się bawić z wyczuciem i smakiem do do ostatnich chwil.

Wesele bez kropli alkoholu

Aktualnie na okrągło spotykamy reklamy w tv wyróżniające napoje wysokoprocentowe, papierosy oraz kolejne używki, przykładowo herbatę. Nierzadko niedoświadczone osoby przygotowując wesele zamierzają zaspokoić wszystkich, zaś dobrą receptą jest alkohol. Gdy go spożywamy wszystko jest poza nami oraz nie przeszkadzają nam już nietaktowne uszczypliwości ciotek, ryk najmłodszych gości i swąd niedopałków unoszący się nad nimi (mimo że sami nie palimy). Dj na wesele, luksusowe zakąski i główne posiłki, wielorakiego typu niespodzianki oraz miła atmosfera – to wszystko praktycznie wystarczy. Wstrzemięźliwość na takich imprezach zdarza się niezmiernie rzadko, lecz od pewnego czasu sporo par zaczęło chwalić wymieniony trend. Z jednej strony – ze względu na dzieci, jakie krótko mówiąc nie powinny oglądać krewnych pod wpływem silnych trunków, a z drugiej strony – jest to przejaw dorosłości i odpowiedzialności.

Duża ilość osób, w zasadzie nie tylko zaliczających się do Kościoła katolickiego, jest zdania: „wspaniała uczta w sumie nie jest uzależniona od miary wypitego trunku” albo „nie potrzeba trunków, ażeby znakomicie świętować”. W przypadku przyjęć weselnych jest to tak dziwne, gdyż w naszym kraju przytoczone uroczystości od zawsze były hojnie zakrapiane. Pary, które zdecydowały się właśnie na wesele bez wódki, wina i innych alkoholi, nieraz słyszały niemiłe aluzje, odtrącenie szansy uczestnictwa w zabawie bądź zdania „jak to bez alkoholu?”. O ile wynajęcie profesjonalnego wodzireja na ceremonię nie jest niczym oryginalnym, to niedostatek napojów alkoholowych – już tak.

DJ dla specjalnych gości

Odpowiednie wesele to zawodowy DJ na wesele z Bydgoszczy oraz kompozycja dopasowana do gustów gości. To rzeczywiście on układa harmonogram uroczystości oraz planuje rozmaite ciekawostki. Na weselu bez napojów wyskokowych jest wręcz konieczny. Doświadczony DJ to obietnica wyjątkowej imprezy chociażby przez trzy dni (wraz z poprawinami). Jakie są jego główne cele? Oprócz tego, że jest odpowiedzialny za grę, to jakiekolwiek widowisko musi być przez niego wystarczająco wcześnie zapowiedziane oraz poprowadzone. Każdy gość ma się świetnie bawić, choćby ten wyjątkowo niepewny. Praca wodzireja zaczyna się często od wytypowania przybyłym gościom ich siedzeń, zaś później – jednocześnie z następnymi wydarzeniami – razem śpiewa z zaproszonymi osobami, pokazuje im konkretne ruchy tańca, organizuje różnego typu animacje. Wszystko to przeprowadza w sposób humorystyczny, ale wcale nie nieprzyjemny. DJ-wodzirej musi koniecznie być „duszą towarzystwa”, zwłaszcza na zabawach bez trunków. Trzeźwi uczestnicy o wiele więcej wymagają i to przez bardzo długi czas w przyrównaniu do tychże, którzy szybko na starcie zabawy są pod wpływem napojów alkoholowych.

DJ na wieczór kawalerski

Bez alkoholu czasami może odbyć się bardzo dużo konkurencyjnych potańcówek, np. wieczory kawalerskie, narodziny potomka, rocznice ślubu. Zamiast marnować środki na „gorzałkę”, wino oraz szampana, można wykazać się cokolwiek lepszą kreatywnością. Wieczór panieński może trwać nawet parę dni, zaś w czasie rozrywki Panna Młoda jest przygotowywana do wypełniania roli wzorowej partnerki. Taka sytuacja odnosi się do wieczorów kawalerskich, w trakcie jakich krótko mówiąc nie muszą skakać roznegliżowane tancerki. Przyjęcia i randki bez napojów z alkoholem są wyśmienitą alternatywą zwłaszcza dla tych planowanych w starym charakterze. Wielekroć Mężowie oświadczają, że planują bawić się dobrze na imprezie, a nie tylko kolejnego dnia chwalić się znajomym ile maksymalnie udało im się wypić. Napój alkoholowy jest stosowany szczególnie do tego, żeby „zatajać” fundamentalne sprawy, np. brak czucia radości z wydarzenia, przywiązania do rodziny (ewentualnie ogólnie relacji społecznych) lub niekorzystnego postrzegania dalekiej kultury. Niejednokrotnie ludzie wcale nie chcą stawać na ślubnym kobiercu, bowiem nie mają środków na alkohol oraz w gruncie rzeczy nie rozumieją głębszego sensu owego wydarzenia. Bynajmniej nie chodzi tutaj z pewnością wyłącznie o alkohol, gdyż wydatków związanych ceremonią ślubu i weselem jest znacznie więcej.

Zaślubiny, sylwester oraz inne familijne zdarzenia bez wódki wina i innych alkoholi nie odróżniają się faktycznie niczym od owych tradycyjnych. W wytyczonym miejscu zapewnia świetną muzykę legendarny DJ, na twarzy przyszłych uczestników dominują uśmiechy, Młoda Para tańczy we mgle, oboje rodzice jednej oraz drugiej strony trwają przejęci. W sumie nie ma otumaniającego alkoholu, przez który szczególnie często owe radosne chwile biegną w zapomnienie i zastępuje je wrogość, brak empatii, arogancja oraz bijatyki zaproszonych gości.

Jeśli pragniesz wiedzieć więcej, kliknij tu – DJ Bydgoszcz

Strona używa cookies
Ok