Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/virt1359/domains/vipseo.pl/public_html/wp-content/plugins/LayerSlider/wp/widgets.php on line 4

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/virt1359/domains/vipseo.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 257

Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/virt1359/domains/vipseo.pl/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-mapper.php on line 111
Niezawodne etykieciarki – Nakładanie akcyzy i etykiet – Projekt
Zwalczanie korników Warszawa - Zwalczanie szkodników drewna - Szkodniki drewna - Jak pozbyć się korników - Usuwanie korników z drewna
Zwalczanie korników i innych szkodników
22 marca, 2017
Katalog firm - Bezpłatny katalog firm - Darmowy katalog firm - Wizytówka w katalogu firm
Bezpłatna wizytówka w katalogu dla Twojej firmy
26 marca, 2017

Nowoczesne technologie nanoszenia banderoli – aplikatory etykiet

Nowoczesne etykieciarki Banderolownice Aplikatory etykiet

Etykieciarki przemysłowe – inwestycja, która się opłaca

Na początku musimy objaśnić, do czego tak naprawdę aplikator etykiet służy. Mówiąc w skrócie jest to maszyna przemysłowa, której celem jest nalepianie banderol na rozmaite rodzaje opakowań. Punktem odniesienia mogą być butelki z piwem lub orzechówką. Posiadają podłużny kształt i zwykle są wyprodukowane ze szkła. Etykieciarka wprowadza na nie naklejkę z kluczowymi informacjami: nazwą jednostki produkującą alkohol, nazwą alkoholu, datą ważności itp. W przypadku napojów z dużą zawartością alkoholu, przykładowo śliwowicy, etykieciarka musi nakleić także akcyzę.

Jedną z bardzo prestiżowych firm wytwarzających etykieciarki jest P. E. Labellers. Firma wprowadziła kilka technik nakładania etykiet: etykiety samoprzylepne, etykietki na zimny klej, etykiety podcinane, naklejki termokurczliwe. Etykieciarka może nakładać etykiety na różnorodne typy wyrobów, np. na potrzeby koktajli (napoje energetyczne, słodkie soki, gazowane nektary), do pożywienia (olej słonecznikowy, szybkie dania, mleko), do kosmetyków (kremy dla kobiet, kosmetyki kolorowe, kremy do depilacji) oraz mnóstwo innych.

Przedsiębiorstwo P. E. Labellers wdrożyło najkorzystniejsze rozwiązania, jeśli chodzi o etykietowanie wyrobów. Od jakiegoś czasu ciekawostką jest technika Adhesleeve, jaka polega mówiąc w skrócie na tym, że poszczególna etykieta posiada odrębne prążki kleju poliakrylowego. Ogólnie firma zajmuje się sprzedawaniem takich etykieciarek, jak: Maya, Splendid bądź Rotaxa. Wybrane modele są w stanie układać etykietki na pustych opakowaniach i wszystkich wypełnionych napojem wysokoprocentowym, tonikiem czy pożywieniem.

Dobrze jest z całą pewnością przeanalizować sobie kupno etykieciarki rotacyjnej, np. modularnej. Za jej sprawą możemy oznaczać jednocześnie choćby 6 wyrobów. Wynik finalny jest uzależniony od liczebności stacji, w jakie będzie wyposażona i od średnicy karuzeli – bo etykieciarki rotacyjne inaczej opisuje się mianem „karuzelowych”. Opakowania puste albo pełne są gromadzone naokoło kluczowej stacji, która robi obrót oraz w tym samym czasie wydaje etykietki.

Jakie są korzyści z zakupu nowoczesnej etykieciarki?

Jeżeli producent jedzenia, napojów wysokoprocentowych bądź kosmetyków zamierza posiadać pewną maszynę do nakładania etykiet na produkty, wówczas powinien wybrać tylko P. E. Labellers. W Polsce istnieje jedynie parę firm, które zajmują się dostarczaniem tak skomplikowanych urządzeń taśmowych i dalszym ich serwisem. Warto zawsze zainwestować w coś, co będzie stosowane do seryjnej produkcji przez masę lat. Etykieciarkę mamy możliwość dostosować na potrzeby linii przemysłowej, jaką aktualnie posiada konkretna firma.

Ważną zaletą jest sama metoda Adhesleeve, jaka wprowadza opcję likwidacji niepożądanych nakładów, m in. kosztów przechowywania kleju, wydatków na rozcieńczalniki (przydatne są w aplikatorach etykiet stosujących gorący klej), opłacania dodatkowego czasu mechaników zajmujących się weryfikacją systemów klejowych. Dużym plusem jest to, że w sumie nie musimy utrzymywać specjalistów – czyli pracowników z doskonałymi zdolnościami, bo obsługa aplikatora etykiet jest doprawdy niezbyt skomplikowana. Następuje z wykorzystaniem panelu dotykowego.

Można także liczyć na o wiele mniej postojów na linii przemysłowej, większą odporność etykiet oraz obniżenie wydatków na energię (są połączone z nagrzewaniem kleju w różnych typach etykieciarek).

Etykieciarka – funkcjonalność i koszty

Aplikatory etykiet P. E. Labellers posiadają trzy zasadnicze cechy: przekonującą cenę, ergonomiczność i bezpieczeństwo. Szkic każdego aplikatora naklejek jest zawsze dostosowywany do wymagań Klienta. Jest możliwość przymocowania niniejszej maszynerii na jak najmniejszym obszarze oraz jednocześnie nie zostają złamane regulaminy BHP. Każda z nich ma koliste ramy i wyjątkowe osłony, aby pracobiorca w trakcie działania maszyny mógł czuć się stabilnie. Porządkowanie, serwis, przezbrojenia – są nadzwyczaj łatwe.

Cena etykieciarki zależy głównie od jej wariantu, więc od metody, w której wkrótce będzie pracować. Nie mniej znaczące jest także to, czy Klient jest zainteresowany kupnem pełnej linii przerobowej czy tylko jednego aplikatora etykietek. Korzyścią z wykorzystywania stosowania innowacyjnej technologii jest to, że inwestycja zwraca się w szybkim czasie. Etykieciarki od P. E. Labellers sporadycznie ulegają awarii oraz w ogóle nie są przyczyną długookresowych postojów. Zazwyczaj w takich okolicznościach są analizowane: współczynnik awaryjności i standardowy okres zastoju linii.

Prócz aplikatorów etykiet dobrze jest zaopatrzyć linię produkcyjną w kolejne innowacyjne urządzenia, np. kontrolery butelek, zakrętarki czy napełniarki. Na efektywność produkcji wpływają wszystkie maszyny, jakie uczestniczą w wytwarzaniu towarów i indywidualni pracownicy. Efektywność samej etykieciarki jest uwarunkowana od większej ilości czynników niżeli parametry techniczne.

Jeżeli zamierzasz wiedzieć dużo więcej o nanoszeniu nalepek na towary, wejdź w ten link – Etykieciarki

Strona używa cookies
Ok