Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/virt1359/domains/vipseo.pl/public_html/wp-content/plugins/LayerSlider/wp/widgets.php on line 4

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/virt1359/domains/vipseo.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 257

Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/virt1359/domains/vipseo.pl/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-mapper.php on line 111
Monitoring GPS – Lokalizatory pojazdów – Dla firm
Pozycjonowanie stron internetowych Tworzenie stron www Projektowanie sklepów internetowych
Pozycjonowanie stron www
22 listopada, 2016
Tłumacz norweskiego tłumacz polsko - norweski tłumacz przysięgły norweskiego
Oferta tłumaczeń języka norweskiego
22 listopada, 2016

Lokalizatory GPS

Monitoring pojazdów GPS lokalizatory GPS lokalizowanie samochodów GPS

Nie wiesz, gdzie jest Twój samochód? Zainwestuj w monitoring GPS

Zawłaszczanie pojazdu dla doświadczonego włamywacza jest jak „bułka z masłem”. Nim jednakże się tego dopuści – zerka, jaki będzie przede wszystkim „podatny”. Nierzadko „węszy” po alejkach, spaceruje po osiedlach i naokoło hipermarketów. Innymi słowy – wyznacza samochód. Od tego czasu lustruje go przez dłuższy czas, żeby upewnić się, że nikt go nie schwyta „za rękę” w trakcie realizowania włamania. Do przywłaszczenia sobie czyjegoś mienia przystępuje zazwyczaj po zmroku i zajmuje mu to właściwie nie więcej niźli 40 sekund. Tak – tylko tyle mu potrzeba na to, aby wejść do samochodu, wyeliminować zabezpieczenia i nim wyjechać. Niechybnie zostanie nielegalnie odsprzedany. Pilnujmy więc nie tylko swojego samochodu, ale też prawa jazdy, dokumentów rejestracyjnych itp.

Niezawodnym wyjściem jest ulokowanie w pojeździe aktywnego układu obserwującego. Z jego pomocą będzie osiągalny monitoring pojazdów GPS. Na czym on dokładnie polega? Mianowicie tenże układ ochronny monitoruje, w jakim miejscu jest nasz samochód przez 24 h na dobę. W którejkolwiek chwili mamy możliwość zbadać, czy nie dzieje się z nim coś niedobrego. W przypadku, gdy włączy się alarm możemy momentalnie zareagować, natomiast auto zostaje unieruchomione przez zespół zabezpieczeń. Co ważne – o zdarzeniu zostaje poinformowana najbliższa jednostka Policji, która momentalnie odbiera wszelkie szczegóły.

Lokalizatory GPS informują całodobowe Centrum Monitoringu, z jakim podpisaliśmy umowę na dostarczanie niniejszej usługi. Operator natychmiast kontaktuje się z nami chcąc określić jaka jest przyczyna alarmu. W przypadku kradzieży, samochód błyskawicznie zostaje unieruchomiony, natomiast Policja poinformowana. Monitoring GPS jest aktualnie najbezpieczniejszym i najkorzystniejszym narzędziem do kontrolowania prywatnych oraz firmowych aut.

Lokalizowanie pojazdów ciężarowych, dostawczych i maszyn

Dla przedsiębiorstw, które dysponują samochodami ciężarowymi, dostawczymi, osobowymi i maszynami, lokalizator GPS jest wprost obowiązkowy. Z jego pomocą mamy możliwość w prosty oraz skuteczny sposób sprawdzać czas pracy aut i pracowników, sprawdzać wykorzystanie paliwa, posiadać dostęp do kompletnych ważnych danych w wybranym momencie.

Samochody ciężarowe

Za sprawą lokalizatora GPS za każdym razem będziesz wiedzieć, dokąd w danym momencie stoi określony pojazd. Będziesz mógł go śledzić na mapie każdego zakątka ziemi, monitorować jego położenie (czy kierowca go prowadzi lub ma przestój), ile czasu kierowca go prowadzi, jaka jest średnia spalania, ucisk na oś i poziom paliwa. Dokładnie ustalisz drogę przejazdu, w tym punkty postojowe i przebyty dystans. I najważniejsze – w wybranej chwili zweryfikujesz pracę tachografu.

Samochody dostawcze

Monitorowanie pojazdów da Ci szansę sprawdzenia nacisku na pedał gazu, szybkości obrotowej silnika i jego ciepłoty, temperatury chłodni i mroźni, stanu paliwa, prędkości oraz kontrolek z deski rozdzielczej. Lokalizator GPS starannie odczyta dane z komputera pokładowego, a dzięki szczegółowemu raportowi cały czas będziesz wiedzieć, które samochody są szczególnie obłożone pracą oraz którzy prowadzący zachowują najwięcej paliwa.

Maszyny robocze

Skoro Twoje maszyny są ulokowane na obszarze budowy, szczególnie nocą, należałoby wyposażyć je w lokalizację pojazdów GPS. Przy użyciu nawigatora masz możliwość sprawdzić napięcie zasilania, czy stacyjka i napęd są zgaszone, poziom paliwa, stan blokady rozrusznika i bieżący czas pracy. Błyskawicznie da się zauważyć ile maszyn działa, a ile ma przerwę. Zapis wykonanej pracy jest tak drobiazgowy, iż można z dobrym rezultatem skopiować przejazd maszyny po polach rolniczych.

Samochody osobowe

Za pomocą lokalizatora GPS możesz nadzorować pracę dowolnych kierowców, sprawdzać jaki jest stan paliwa w zbiorniku, przebieg, ucisk na pedał gazu itp. Ustalisz także ilu konkretnie masz Nabywców oraz dopiszesz do nich konkretnych kierowców. Stwierdzisz również ilość postojów w trakcie i po pracy. Jazdę służbową od prywatnej oddzielisz, m in. za pomocą przełącznika trybu jazdy.

Gdzie można zaopatrzyć się w ten system?

Znane firmy, które proponują obsługę monitorowania samochodów, najlepiej odnaleźć za sprawą Google. Na uwagę zasługuje jednak GPS System Monitoringu – niewielkie przedsiębiorstwo z województwa lubuskiego. Oferta obejmuje System GPS Standard oraz Urządzenie GPS PRO+. Ceny abonamentu wcale nie są wysokie, a instalacja zależy od wymagań Zainteresowanego i rodzaju auta. W klasie PRO+ atrakcyjnymi opcjami są: interfejs magistrali szeregowej, odłączanie urządzenia przy słabym akumulatorze oraz zapisywanie zmian pochylenia oraz przeciążenia. Firma GPS System Monitoringu obiecuje globalny zasięg GPS, całościową obsługę urządzenia 24 h na dobę oraz – co ważne – dyskrecję.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej kliknij w link – Monitoring pojazdów GPS Gorzów

Strona używa cookies
Ok