Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/virt1359/domains/vipseo.pl/public_html/wp-content/plugins/LayerSlider/wp/widgets.php on line 4

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/virt1359/domains/vipseo.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 257

Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/virt1359/domains/vipseo.pl/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-mapper.php on line 111
Kurs bezpiecznej jazdy - ODTJ - ceny - Toruń
Okna PCV - Producent okien PCV - Okna pasywne - Okna Benmar
Które okna będą dla Ciebie odpowiednie?
19 marca, 2013
Szkolenie dla kierowców pojazdów uprzywilejowanych
15 czerwca, 2015

Dziś zwracamy co raz większą uwagę na bezpieczeństwo na drogach. Chcemy aby nasz styl jazdy cechował się pewnością, dynamizmem i rozwagą. Bezpieczna jazda nie oznacza wcale wolnej jazdy. Nic bardziej mylnego. Bezpieczna jazda to przede wszystkim umiejętność, którą nabywa się wraz z doświadczeniem i przejechanymi w trasie kilometrami. Jeździć bezpiecznie to znaczy prowadzić samochód w sposób optymalnie wykorzystujący nowoczesne systemy hamowania i możliwości techniczne pojazdu. Nie zawsze mamy możliwość nauczenia się podstawowych zasad dotyczących stylu jazdy. Jednak co raz więcej placówek, takich jak nasza, oferuje specjalistyczne szkolenia bezpiecznej jazdy, podczas których ,w łatwy i przyjemny sposób, nauczysz się jak jeździć lepiej.

Szkolenie jazdy defensywnej

Szkolenie jazdy defensywnej to jeden z elementów szkolenia ,które możemy Tobie zaproponować w ramach nauki bezpiecznej jazdy. Jazda defensywna polega przede wszystkim na unikaniu zagrożeń w ruchu drogowym, poprzez umiejętne dostosowanie reakcji do danego bodźca. Na szkoleniu nauczymy Cię jak wykorzystywać techniczne możliwości Twojego auta, aby zwiększyć poziom bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Pokażemy Ci jak przewidywać zagrożenia i zachowania innych osób, zanim wydarzy się wypadek. Zrozumiesz także jak pogoda oddziałuje na styl jazdy i jak unikać poślizgu na zakręcie. Pokażemy Ci także, jak postępować po wypadku drogowym i jak zadbać o zdrowie i życie innych uczestników ruchu. Kurs jazdy defensywnej uczy pozytywnych zachowań na drodze i kształtuje wyobraźnię kierowców. To jedno z najbardziej przydatnych szkoleń, w szczególności dla osób, które są kierowcami i codziennie spotykają się z różnymi zagrożeniami na drodze.

Kurs jazdy ekonomicznej

Oprócz bezpieczeństwa na drodze istotny jest także ekonomiczny i ergonomiczny styl jazdy. jazda Eko to nie tylko przemijająca moda. To głównie efektywny sposób na generowanie oszczędności. Bijące na alarm statystyki wskazujące na poziom emisji spalin i badania na temat chorób spowodowanych zanieczyszczeniem powietrza otwierają oczy nam wszystkim. Co raz więcej kierowców przekonuje się do ekonomicznego stylu jazdy, który nie tylko chroni środowisko naturalne, ale również nie obciąża portfela. Założenia ekonomicznej jazdy poznasz w teorii i w praktyce na organizowanym przez nasz ośrodek doskonalenia techniki jazdy szkoleniu jazdy ekonomicznej. Podczas kursu pokażemy Tobie jak optymalne wykorzystanie mechanizmów w samochodzie wpływa na redukcję spalania paliwa. Z nami zdobędziesz wiedzę jak przekładać biegi, nowocześnie hamować, dobrać prędkość do danej sytuacji i jak przewidywać postępowanie innych kierowców przy jednoczesnym uwzględnieniu teorii jazdy ekonomicznej. Kurs jazdy ekonomicznej to znakomita okazja do poprawy swoich umiejętności. Jest on adresowany w szczególności do kierowców zatrudnionych w spedycji, ale również do osób prywatnych, które poszukują większych oszczędności na spalaniu paliwa i eksploatacji samochodu.

Kurs z zagrożeń w ruchu drogowym

Szkolenie z zagrożeń w ruchu drogowym od 2016 roku będzie obowiązkowe dla osób zaczynających swoją przygodę z samochodem. Jest to także doskonała okazja dla doświadczonych kierowców, którzy chcą zdobyć jeszcze lepsze kwalifikacje. Dlaczego kurs z zagrożeń w ruchu drogowym jest tak ważny? Ponieważ powiększa się liczba wypadków na drogach, których głównym powodem jest brak wyobraźni i niedopasowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Normalne jest, że od młodego kierowcy nie można oczekiwać zachowań na poziomie doświadczonego uczestnika ruchu drogowego. Tym bardziej istotne jest uświadomienie go o przyczynach i skutkach zagrożeń drogowych. Szkolenie z zagrożeń w ruchu drogowych przewiduje omówienie takich zagadnień jak przyczyny i skutki wypadków w ruchu drogowym, pierwsza pomoc przedmedyczna, przewidywanie niebezpieczeństwa na drodze i psychologiczne reakcje w trakcie prowadzenia pojazdu. Podczas ćwiczeń praktycznych koncentrujemy się na manewrach drogowych, które pozwalają unikać wypadku w ruchu drogowym. zaplanowane są również ćwiczenia na płycie poślizgowej i w symulatorze jazdy w warunkach specjalnych. To praktyczne szkolenie zwiększy Twoją pewność siebie i sprawi, że będziesz lepszym kierowcom.

Szkolenia bezpiecznej jazdy – dla kogo?

Tak naprawdę w kursie bezpiecznej jazdy może wciąć udział każdy kierowca. Wystarczą jedynie pozytywne nastawienie, dobre chęci i odpowiednia motywacja. Kurs bezpiecznej jazdy organizowany jest na naszych samochodach, lecz istnieje możliwość nauki na własnym pojeździe. Szczególnie polecamy ten kurs właścicielom dużych firm transportowych, którzy chcą zadbać o efektywną pracę i bezpieczeństwo swoich pracowników. Aby wciąć udział w kursie wystarczy posiadać prawo jazdy w danej kategorii. Wykłady i ćwiczenia odbywają się w naszym ośrodku doskonalenia techniki jazdy w Toruniu. Cena szkolenia bezpiecznej jazdy jest zawsze ustalana indywidualnie. Możemy zapewnić Wam przyjazną obsługę, konkurencyjne ceny i skuteczne metody nauczania.

Kurs bezpiecznej jazdy to doskonały pomysł na prezent. W naszym ośrodku każde szkolenie organizowane jest z uwzględnieniem nowoczesnych teorii związanych z stylem jazdy. Jako profesjonalna szkoła jazdy chcemy kształtować świadomość i wyobraźnię kierowców. Naszym celem jest nauka kultury jazdy i wskazywanie granic, których przekroczenie może być przyczyną wypadku. W naszej drużynie pracują jedni z najlepszych ekspertów w kraju, którzy bardzo mocno angażują się w rozpowszechnianiu koncepcji bezpiecznej jazdy. To oni sprawiają, że jesteśmy niezwykle skuteczni i świetnie zorganizowani. Nasz ośrodek doskonalenia techniki jazdy to miejsce w którym nauczysz się jeździć bezpiecznej.

http://www.odtj.net/kursy-jazdy-defensywnej-pojazdy-uprzywilejowane-cena/ – zapraszamy na naszą stronę internetową!

Strona używa cookies
Ok