Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/virt1359/domains/vipseo.pl/public_html/wp-content/plugins/LayerSlider/wp/widgets.php on line 4

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/virt1359/domains/vipseo.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 257

Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/virt1359/domains/vipseo.pl/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-mapper.php on line 111
LPG Kraków – Promocyjne ceny – Najlepsza oferta
Filmy bez limitu seriale online najlepsza jakość HD
Bezpłatne filmy bez ograniczeń
16 grudnia, 2016
Tłumaczenia pisemne i ustne angielskiego Tłumacz przysięgły angielskiego tłumaczenia zwykłe i przysięgłe
Tłumacz przysięgły angielskiego
20 grudnia, 2016

Instalacje LPG promocja Kraków

Instalacje LPG Kraków Autogaz Wieliczka Kraków instalacje gazowe do samochodu Kraków

Gdzie stosuje się propan-butan?

LPG określany jest często jako propan-butan, zatem kompozycja tych dwóch komponentów. Umieszcza się go w specjalnych zbiornikach pod ciśnieniem oraz jest jednym spośród najbardziej użytecznych źródeł energii. Używa się go m.in. do zasilania przeróżnych akcesoriów do ogrzewania, jako źródło energii w mieszkaniu (np. do taboretów gastronomicznych), jako paliwo w systemach mikrokogeneracji bądź – naturalnie – paliwo motorowe. W ostatniej grupie to zwyczajnie autogaz. Jakie są jego cechy? Pod naciskiem niewielkiego ciśnienia przeobraża się w ciecz oraz można go składać w niewielkich zbiornikach albo butlach gazowych. Jednocześnie jest on w stanie oddać rzeczywiście mnóstwo energii. Oprócz tego nie posiada zapachu oraz kompletnie niewidoczny. Do gazu ziemnego, z którego korzystamy w mieszkaniu, dołącza się określony składnik chemiczny, byśmy mogli dostrzec fakt jego „ulatniania się”. Gaz LPG musi spełniać wyznaczone normy oraz podlega inspekcjom jakościowym nim trafi do czyjegoś pojazdu. W wielu państwach rośnie zafascynowanie instalacjami gazowymi do aut, bowiem są one niezwykle wydajne w zestawieniu do systemu na benzynę bądź ropę. Oprócz niższej odpłatności (około o połowę stawki benzyny bezołowiowej), zasobnik z LPG jest dużo lżejszy od konwencjonalnego.

Gdzie można wykonać montaż instalacji LPG?

Głównie w przedsiębiorstwach handlowo-usługowych, które dłużej działają na rynku motoryzacyjnym. Wzorcem może być firma „Bet-Pol” z Wieliczki, które przedstawia w swojej propozycji nie tylko instalacje LPG, lecz również auto mechanikę, naprawę wentylacji, diagnostykę informatyczną, usługi naprawy felg i serwis opon. W przypadku autogazu można liczyć na rabatowe ceny montażu, jakie zawierają:

  • kompletną usługę diagnostyki zespołu zasilania paliwowego
  • weryfikację jakości głównych systemów elektrycznych, napędzających (np. świec zapłonowych)
  • kontrolę układów bezpieczeństwa

Ponadto przedsiębiorstwo „Bet-Pol” posiada w swojej propozycji serwis autogazu, jego regenerację, wymianę pojemników z gazem oraz diagnostykę defektów. Powinniśmy skierować swoje kroki do niej z takimi problemami, jak błędnie wyregulowany zespół LPG, felerna sonda lambda, zniszczony katalizator, intensywniejsze zużywanie się świec zapłonowych, przeciek płynu chłodniczego, czucie zapachu gazu, brak osiągania przez silnik LPG pełnych obrotów na napięciu gazowym, brak opcji przestawienia się na napędzanie gazem, kłopoty przy tankowaniu gazu, nieprawidłowe wskazania poziomu LPG, zużywanie przez auto benzyny oraz gazu jednocześnie. W przypadku oceny uszkodzeń firma proponuje diagnostykę komputerową mechanizmu LPG, diagnostykę systemu elektronicznego, diagnostykę wad mechanicznych, ocenę nieprawidłowości sprawionych nieodpowiedzialnym montażem.

Czy LPG będzie się nam opłacać?

Właściciele mniejszych pojazdów są bardziej przezorni wobec systemu LPG, gdyż silniki ich aut niestety nie są bardzo pojemne. Tymczasem Ci, którzy posiadają konkretne samochody, bez wątpienia odczuwają większe oszczędności. Jakie są więc fakty?

Po pierwsze – czas zwrócenia się inwestycji jest zależny od mocy napędu i tego, ile w ciągu roku przemierzymy kilometrów. Jeśli ktoś w ogóle nie jeździ, wówczas pieniądze przeznaczone na instalację i jej założenie będą zwracać się dłużej niźli w przypadku kierowcy, który ustawicznie „kursuje po świecie”.

Po drugie – nieprzychylne opinie wypowiadają Ci, którzy przenigdy nie prowadzili auta z instalacją gazową albo mieli ją fatalnie zamontowaną (oraz nie potrafili z niej należycie korzystać).

Po trzecie – Zanim zdeklarujemy się na instalację autogazu, trzeba dokonać przeliczeń co do opłacalności. Wystarczy znać po prostu parę faktów dotyczących: standardowego zużycia paliwa przez nasze auto, ilość kilometrów pokonywanych w przeciągu tygodnia (roku), ceny paliwa na rynku oraz koszt mechanizmu LPG.

Jak długo będziemy czekać na zainstalowanie systemu LPG?

Czas, jaki należy poświęcić na montaż autogazu, wynosi standardowo od 8 do 10 godzin. Taki okres instalacji dotyczy jednakże typowych aut, które są wyposażone w napędy 4-cylindrowe i po uprzednie wszechstronnej ocenie komputerowej układu spalania. W przypadku pozostałych aut obowiązuje wcześniejsze ustalenie wszelkich detali oraz wskazanie wówczas konkretnego terminu.

Na jakie wydatki należy się przygotować?

Wszystko faktycznie zależy od modelu napędu i rodzaju sekwencyjnego wtrysku gazu. Gazowe Systemy Zasilania zakłada się przeważnie z wielopunktowym wlewem benzyny, który jest sterowany za pośrednictwem komputera. W firmie „Bet-Pol” obecnie obowiązuje cennik promocyjny na instalację LPG, jej montaż i butlę gazową w miejscu kółka zapasowego. Dostaniemy również wszystkie papiery, jakie trzeba przedstawić Urzędowi Komunikacji, fakturę Vat i rękojmię na instalację na okres 36 miesięcy.

Dokładne koszty instalacji LPG w Krakowie

Instalacja II generacji dla silnika 4-cylindrowego – od 1499 zł
Instalacja II generacji dla motoru 6-cylindrowego – od 1750 zł
Instalacja Sekwencyjnego wrzutu gazu dla motoru 4-cylindrowego – od 1850 zł
Instalacja Sekwencyjnego wlewu gazu dla napędu 6-cylindrowego – od 2599 zł

Swoją propozycję firma „Bet-Pol” adresuje do osób zamieszkujących w Krakowie, Wieliczce, Niepołomicach, Dobczycach, Gdowie oraz przyległych miejscowościach. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, kliknij w odnośnik – montaż auto gaz Kraków

Strona używa cookies
Ok