Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/virt1359/domains/vipseo.pl/public_html/wp-content/plugins/LayerSlider/wp/widgets.php on line 4

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/virt1359/domains/vipseo.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 257

Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/virt1359/domains/vipseo.pl/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-mapper.php on line 111
Nowe cysterny w dobrej cenie – Cysterny paliwowe Bioecosacim – Cysterny jednokomorowe
Pożyczka przez internet bez zaświadczeń na konto - Pożyczki przez internet bez zaświadczeń na konto - Szybka pożyczka
Szybka pożyczka przez internet, czyli jak zdobyć gotówkę w kilka chwil.
24 września, 2016
Aukcje internetowe - Portal z ogłoszeniami - Ogłoszenia
Aukcje internetowe – zakupy i zabawa w jednym
27 września, 2016

W całkowitej branży transportu pojazdy ciężarowe odgrywają w dzisiejszych czasach istotną rolę. Możliwości tych pojazdów są olbrzymie – dostarczają właściwie każdy typ towaru i odwrotnie do przewozu morskiego, czy kolejowego, są w stanie dojechać w każde, nawet najbardziej skomplikowane miejsca. Jest to niezwykle istotne przy dostarczaniu takich towarów jak paliwo, które ze względu na swoje cechy jest jednym z najczęściej używanych produktów na rynku. Paliwo wręcz napędza światową gospodarkę. W szczegółowych przepisach nawiązujących do transportu drogowego jest ono uznane za materiał niebezpieczny. Restrykcyjne przepisy ADR (międzynarodowej konwencji dotyczącej drogowego transportu towarów i ładunków niebezpiecznych) konkretyzują bezpieczne warunki przewozu paliwa. Mówią one nie tylko o kwestii postępowania kierowców, wymogów formalnych, ale również rodzaju pojazdu.

Paliwo transportuje się współcześnie w cysternach paliwowych. Dostępne są dwa standardowe rodzaje cysterny na paliwo – autocysterny o kubaturze od 6 do 25 m3 i naczepy cysterny o pojemności użytkowej wynoszącej od 18 do 60 m3. Cysterny paliwowe, prócz możliwości transportu paliwa, sa w stanie również dystrybuować substancje płynne, lotne, konsumpcyjne i chemiczne. Standardowo są one zaopatrzone w pompy rozładunkowe i przyrząd służący do pomiaru objętości ładunku. We wnątrz cysterny znajduje się zazwyczaj jedną lub więcej przegród, które gwarantują dokładną dystrybucję ładunku, jak i możliwość przewozu kilku towarów jednorazowo. Co najważniejsze nowe cysterny paliwowe zapewniają stabilny transport, co jest jednym z najważniejszych wyzwań firm spedycyjnych.

Jaką cysternę kupić? Co jest najważniejsze przy kupnie cysterny paliwowej? Jakie są ogólne normy transportu paliwa? Więcej informacji o cysternach znajdziecie w poniższym artykule.

Cysterny paliwowe Bioecosacim – solidna budowa dla lepszego bezpieczeństwa

Nowe cysterny, wprowadzone na polski rynek przez dwie współpracujące ze sobą firmy – Bioeco Holding i Sacim, to nie tylko jedne z najlżejszych w Europie cystern, ale również najbardziej nowoczesnych. Cysterny paliwowe Bioecosacim cechują się eliptyczną eliptycznym przekrojem, zastosowanym do poprawy równowagi skrętnej pojazdu i zredukowania środka ciężkości. Zestawienie tych dwóch wartości powoduje, że cysterna doskonale radzi sobie na zawiłych trasach. Niewielka masa własna i spora ładowność przegrody powodują, że naczepa z cysterną jest świetnym rozwiązaniem dla rozwiniętych, jak i średnich firm spedycyjnych. Cysterna jest w stanie przetransportować jednorazowo do nawet 28 ton ładunku. Wszystkie elementy, z jakich wyprodukowana została cysterna są zgodne z wymaganiami ADR. Cysterna została bowiem zbudowana z aluminium EN AW 5186. Zbiornik i falochrony mają grubość min. 5mm. Cysterna wyposażona jest możliwość załadunku górnego i dolnego, co znacząco ułatwia pracę kierowców, jak i pracowników odbierających towar. Cysterny paliwowe Bioecosacim to produkt na jaki warto zwrócić uwagę przy poszukiwaniach nowych rozwiązań dla swojej firmy.

Fakty i mity, czyli jak kupić cysternę

Pierwszą i najważniejszą rzeczą przy zakupie cysterny jest grubość ścianki cysterny. Transportowy
Dowóz Techniczny często nie nie pozwala na dopuszczenie cysterny do komunikacji drogowej w Polsce. Nabywając cysternę za granicą dobrze jest się dokładnie upewnić, czy grubość ścianki jest kompatybilna z polskim ustawodawstwem i sięga 6 mm dla cysterny o średnicy większej niż 1,8m, oraz 5 mm dla cysterny o średnicy niższej niż 1,8m. Niezawodność transportu zależna jest także od zabezpieczeń przed uderzeniem bocznym. Należy ustalić, czy dany rodzaj cysterny posiada prawidłowe falochrony i pierścienie (wewnętrzne lub zewnętrzne). Ważne są także części takie jak
zawieszenie pneumatyczne, hydrauliczne amortyzatory i wytrzymałe tarcze hamulcowe. Zwróć także uwagę, czy cysterna jest wyposażona w przyrząd służący do do pomiaru objętości pompowanej cieczy, co znacznie optymalizuje pracę z pojazdem.

Podstawowe warunki przewozu materiałów niebezpiecznych

Paliwa zaliczane są do ładunków masowych ciekłych i niespożywczych . W scaleniu z tlenem tworzą zapalne mieszanki co sprawia, że mogą być bezpośrednim zagrożeniem dla ludzi. Informacje o nich znajdują się w przepisach ADR, czyli konwencji dotyczącej drogowego przewozu ładunków i materiałów niebezpiecznych. W rozumieniu norm tego dokumenty załadunek paliwa musi odbywać się przy użyciu metody ciśnieniowej. Kierowca powinien przed każdym załadunkiem zweryfikować stan techniczny cysterny, jak i pojazdu, którym dostarcza ładunek. Wypełniając cysterny paliwowe należy zachować wolną przestrzeń, ze względu na wzrost temperatury we wnętrzu cysterny. Osoba przewożąca towary niebezpieczne powinien posiadać niezbędne dokumenty. Powinien on również dopilnować właściwego oznakowania samochodu. Są to właściwie najważniejsze zasady których przestrzeganie może wpływać na bezpieczeństwo transportu paliwa w cysternach.

Porządna konstrukcja cysterny i wysoka jakość elementów, z których została zbudowana, to właściwie najistotniejsze właściwości, które mogą decydować o bezpieczeństwie kierowców i towarów. Cysterny paliwowe firmy Bioecosacim to w zasadzie zespolenie tych dwóch aspektów. Pracownicy obu kooperujących ze sobą korporacji zatroszczyli się o to, żeby wszelkie podzespoły były wszędzie dostępne. Po za znakomitymi cysternami, spółka Bioecosacim oferuje swoim Klientom korzystny system zakupu produktów. Leasing rozłożony jest na czas od 36 do 60 miesięcy, przy wpłacie początkowej wynoszącej zaledwie 20% wartości cysterny. Firma może także zaproponować usługę wynajmu cystern paliwowych, dbając o kompleksowe oczekiwania swoich Klientów.

Już teraz masz szanse zainwestować w nowe cysterny w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy na stronę internetową firmy Bioecosacim po więcej informacji: nowe cysterny.

Strona używa cookies
Ok