Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/virt1359/domains/vipseo.pl/public_html/wp-content/plugins/LayerSlider/wp/widgets.php on line 4

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/virt1359/domains/vipseo.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 257

Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/virt1359/domains/vipseo.pl/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-mapper.php on line 111
Najlepsza lampa wybielająca zęby - VipSeoVipSeo
Biuro rachunkowe i Elektroniczna księgowość
21 września, 2020
Turystyczny termos – który najlepszy i jak go wybrać?
21 września, 2020

Najlepsza lampa wybielająca zęby

Jaką metodą wybielać zęby, żeby osiągnąć oczekiwany rezultat?

Wybielanie zębów, zwłaszcza fachowymi metodami od stomatologa jest uznawane za najtrwalszy wśród skutecznych zabiegów estetycznych w stomatologii. Biorąc pod uwagę techniki, da się bez trudu odzyskać biel zębów widoczniejszą nawet o kilka tonów. Zwykle wybielanie zębów ma za zadanie usuwanie przebarwień, wynikających ze względu na włączenie do posiłków na przykład barwiącej diety.

Wśród przyjmowanych przez pacjentów napojów i pokarmów istnieje wiele produktów, jakie wpływają na kolor zębów. Do najczęściej wskazywanych należą kawa, soki i niektóre kolorowe owoce. Dla pacjentów bardzo ważne żeby możliwe było zmniejszanie rezultatów spożywania barwiącego jedzenia, dlatego że białe zęby są wysoko estetyczne i kojarzą się ze zdrowiem. Zdarza się jednak, że nawet leczone zęby mają żółtawy odcień. Rozwiązaniem tego problemu są wybielające zęby zabiegi. Poza codzienną pielęgnacją specjalnymi pastami wybielającymi, pacjenci mogą wybrać profesjonalne zabiegi wybielania w gabinecie dentystycznym, na przykład poprzez naświetlanie specjalistycznymi lampami.

Beyond – najlepsza lampa do wybielania zębów

Najbardziej efektywne profesjonalne wybielanie zębów działa dzięki naświetleniu ich zaprojektowanymi z tego powodu nowoczesnymi lampami. Taki rodzaj wybielania zębów zapewnia wspaniałe rezultaty w krótkim czasie.

Pośród najbardziej znanych lamp w stomatologii jest lampa Beyond, czyli nowoczesna technologia, gwarantująca przyzwoite i trwałe efekty nawet po pojedynczym zabiegu wybielania. Co więcej ten sposób eliminuje do 98% bakterii namnażających się w jamie ustnej i pomniejsza zapalne stany przyzębia, a także wspiera hartowanie kompozytów i wypełnień dentystycznych. Dlatego wybielanie zębów, chociaż najbardziej pożądane, nie jest jedynym pozytywnym skutkiem zabiegu.

Lampa Beyond jest funkcjonalnym narzędziem, z ramieniem obracającym się o 360°, co oznacza, że może być dopasowywana do dowolnej pozycji pacjenta, co poprawia dokładność pracy i wygodę. Oprócz tego również siła naświetlania lampy może być dobrana do potrzeb pacjenta, według zaleceń lekarza stomatologa. Natężenie światła może mieć trzy warianty: łagodne, standardowe lub intensywne z uwagi na to, jak mocne są przebarwienia.

Inne sposoby wybielania zębów

Wielu ludzi marzy o filmowym i całkowicie białym uzębieniu. Z tego względu wszędzie znane są ciekawe sposoby wybielania, na jakie każdy może się zdecydować. Jednym z najczęściej stosowanych są wszelkie wybielające pasty . Dość nieźle usuwają przebarwienia, rozjaśniają, czyszczą zęby i nie niszczą szkliwa. Tak samo znane są paski, lakiery i wybielające żele do samodzielnego nakładania. Można je dostać w sklepach lub w aptece, jednak często jest to niezbyt dokładny sposób rozjaśniania zębów. Przede wszystkim w obszarze między nimi.

Nie każdy pamięta, że skutecznym sposobem wybielania zębów jest porządne oczyszczenie ich klinice stomatologicznej na przykład zabiegiem scalingu. Usunięcie kamienia i przebarwień zapewnia rozjaśnienie zębów. Innym sposobem wykonywanym w gabinecie stomatologicznym są także specjalne nakładki. W odróżnieniu od tych dostępnych w aptece są dokładnie dopasowane do pacjenta na podstawie odcisku jego uzębienia. Pacjent samodzielnie nasuwa nakładki po wizycie u dentysty i korzysta z nich według wytycznych stomatologa.

Czy wybielanie zębów jest bezpieczne?

Jak sprawić, aby wybielanie zębów było skuteczne i bardzo bezpieczne? Podstawą bezpieczeństwa wybielania zębów jest kontakt ze stomatologiem. Już teraz wiemy wszelkie domowe metody, chociaż teoretycznie działają, tak naprawdę rysują szkliwo i często podrażniają dziąsła. Stomatolog profesjonalnie doradzi, która technika spośród dostępnych na rynku, będzie najlepsza dla zębów pacjenta. Ponadto zobaczy zdrowie jamy ustnej i podpowie, czy przed zabiegiem wybielania zębów konieczne będzie najpierw ich leczenie.

Niezależnie od metody wybielania zębów, należy zatroszczyć się, żeby były one ze sprawdzonych źródeł. Ogólnodostepne nakładki albo żele wybielające bezpieczniej nabyć w wypróbowanych punktach lub z polecenia stomatologa. Okazyjne promocje nie gwarantują bezpiecznego efektu wybielenia zębów. Z uwagi na to warto udać się na profesjonalne wybielanie zębów w klinice dentystycznej. Tym sposobem mamy gwarancję, że stomatolog wykorzystuje certyfikowane wyroby, a dzięki swojej wiedzy wykona bezpieczny zabieg.

Jak szybko zauważysz efekty wybielania zębów?

Warto zauważyć, że wybielanie zębów nie działa natychmiast. Np. wybielanie zębów metodą nakładkową trwa kilka tygodni. Wybielanie zębów lampą da szybki efekt, jednak trzeba pamiętać o tym, że zęby na kilka dni mogą być nadwrażliwe. Zwykle tuż po wybielaniu zębów należy też stosować tzw. białą dietę, aby nie popsuć świeżo uzyskanego rezultatu. Jeśli zastosujemy się zaleceń stomatologa, rezultat wybielania zębów będzie trwały.

Kiedy wybielanie zębów może nie zadziałać?

Kiedy wybielanie nie daje rezultatów? Niwelowanie przebarwień pochodzących z diety pokazuje naturalną barwę zębów, a one często nie są do końca białe. Bywa tak, że zęby naturalnie są lekko żółte, kremowe, a czasem nawet sine. Bywa też tak, że zęby na stałe zmieniają kolor na przykład z powodu używanych leków albo w przypadku martwych zębów. Wtedy nie osiągniemy całkowitej bieli preparatami wybielającymi z apteki, ani fachowym zabiegiem wybielania w klinice dentystycznej.

Co robić, gdy zabieg wybielania zębów nie daje efektów? Wtedy decydujemy się inne zabiegi estetyczne znane u dentysty. Najlepszym rozwiązaniem będzie nałożenie licówek dentystycznych. Te estetyczne nakładki, jakie na stałe aplikujemy na zęby, mają sporo zalet. Oprócz tego, że możemy dopasować ich kolor według preferencji pacjentów, za pomocą licówek stomatolog może dokonać także niewielkiej poprawy kształtu zębów (np. eliminowanie diastemy). Ze względu na to powinno się przed zabiegiem wybielania zębów porozmawiać ze stomatologiem, żeby sprawdził, która technika będzie dla nas najlepsza.

Wybielanie zębów

Strona używa cookies
Ok