Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/virt1359/domains/vipseo.pl/public_html/wp-content/plugins/LayerSlider/wp/widgets.php on line 4

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/virt1359/domains/vipseo.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 257

Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/virt1359/domains/vipseo.pl/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-mapper.php on line 111
Wideofilmowanie ślubów – Dobry kamerzysta weselny – Kamerzysta na wesele
dj na wesele dj na wesela bydgoszcz wodzirej konferansjer
Wesele bez alkoholu – oczywiście ze znanym DJ-em
3 maja, 2017
Home staging - zadbaj o swoje mieszkanie
Home staging – jak wpływa na rynek nieruchomości?
10 czerwca, 2017

Wideofilmowanie to świetny pomysł na zarejestrowanie najcenniejszych chwil podczas własnego wesela. Film z wesela to najpiękniejsza pamiątka nie tylko dla Pary Młodej, ale również dla bliskich. Zapewne każdy z nas po kilku latach lubi przypominać sobie swoje wesele. Ja dla przykładu mój film z wesela oglądałam już z 10 razy, pomimo, że zostałam mężatką praktycznie 3 lata temu. Kamerzysta zarejestrował to co najbardziej kluczowe – uczucia, poruszenie, śmiech i radość. Z tego względu kocham powracać do mojego filmu z wesela, bo przyzywa najpiękniejszą chwilę mojego życia. Oczywiście jest to zasługą kamerzysty weselnego, który kierował się profesjonalizmem i dopasował najlepsze kadry z trwającego całą noc przyjęcia.

Ja ślubowałam kilka lat temu. Dobrze rozumiem ile trudności może wyrządzić jego organizacja. Zarezerwowanie sali weselnej, wybór idealnej sukni ślubnej i niewątpliwie, jak w temacie, wynajęcie właściwego kamerzysty na wesele. Zaufajcie mi, profesjonalny kamerzysta weselny to absolutny skarb. Ja chciałam aby, spec od wideofilmowania nie kosztował nas zbyt dużo. Mieliśmy dość wąski budżet, zatem zaglądaliśmy na oferty z rodzaju „niedrogie wideofilmowanie”, albo „niedrogi kamerzysta na ślub”. Teraz mogę Wam ogłosić, że osoby oferujące się takimi określeniami wcale nie są takie niedrogie. Jeśli zamierzasz odszukać dobrego kamerzystę ślubnego zacznij, analogicznie jak My pytać się najbliższych. My wynajęliśmy kamerzystę z polecenia mojej dobrej znajomej. I obecnie w naszej szafce mamy właściwie zmontowany i naprawdę ujmujący film z wesela.

Teraz zamierzam Wam zasugerować jak znaleźć profesjonalnego kamerzystę na ślub. Pierwsza rada – wideofilmowanie powinno być jego pasją! Odmiennie film z wesela może okazać się totalną masakrą. Jedna z moich koleżanek zatrudniła na własny ślub kamerzystę, po którym od razu było widać, że po prostu chce zarobić. Po 3 miesiącach oprawy uzyskała film którego nie dało się oglądać. Niespójnie nagrany. Najistotniejsze ujęcia zakończone w połowie. To nie było wideofilmowanie, tylko wędrowanie po sali ślubnej z kamerą. Przy doborze kamerzysty ślubnego zawsze sugerujcie się uwagami znajomych i naturalnie własną intuicją.

Jak dopasować kamerzystę weselnego?

Po pierwsze kierujcie się własnym poczuciem estetyki. To że jakaś osoba mówi Wam, że ten kamerzysta weselny jest super, nie świadczy to, że jego filmy będą się Wam podobać. Poszukując perfekcyjnego kandydata na kamerzystę ślubnego zawsze zaplanujcie sobie czas na przeglądnięcie portfolio. Nie wybierajcie metodą kto pierwszy ten lepszy, bo możecie się nieźle rozczarować. Zapoznajcie się z opinią najbliższych, jak i na forach internetowych.

Cena wideofilmowania

Na pewno myślicie o tym ile zapłacicie za wynajęcie kamerzysty ślubnego. Albo jesteście szczęśliwcami z olbrzymim budżetem ślubnym i stać Was na zatrudnienie kosztownego profesjonalisty. Ale powiedzmy sobie szczerze. Każdy z nas dąży do tego, aby wynająć solidnego kamerzystę w racjonalnej cenie. No właśnie, jakie są przeciętne koszty wideofilmowania? Ceny wideofilmowania idą w górę zgodnie z ilością mieszkańców określonego miasta. W małej mieścinie koszt wypożyczenia kamerzysty na wesele to 1500 złotych. W większym mieście, na przykład w Warszawie, musisz wiedzieć, że za kamerzystę ślubnego zapłacisz do 4000 złotych. Wielu kamerzystów oferuje indywidualnie negocjowaną cenę wideofilmowania.

Jakie są trendy w 2017 w filmach ślubnych?

Wymagania Par Młodych co do formy filmu ślubnego rozwijają się w szalonym tempie. Kamerzyści ślubni zdają sobie z tego sprawę, dlatego w rosnącej liczbie przypadków oferują interesujące alternatywy wideofilmowania. Dzisiaj film z wesela nie przypomina już błahego wideo z czasów naszych dziadków. Teraz kładzie się nacisk na oryginalne pomysły, które zaskoczą Parę Młodą. Co jest modne w tym roku? Na czołowym miejscu teledyski ślubne. Teledysk ślubny, to skrót najistotniejszych chwil ślubnych. Najczęściej jest on wprowadzeniem do głównego filmu z wesela. Jest to także fajny pomysł na upominek dla najbliższych. Innowacją w branży wideofilmowania są filmy rodzaju SDE, czyli Same Day Edit. Filmy te oprawia się jeszcze w dniu wesela. Zestawione są z migawek przygotowań i uroczystości ślubnej. Filmy SDE emitowane są już na weselu, jako dekoracja całej uroczystości. Żałuje, że kilka lat temu nie mogłam się zdecydować na film tego typu. Chętnie poprosiłabym mojego kamerzystę o coś takiego. Obecnie królują jeszcze filmy weselne z humorem. Niektórzy kamerzyści aranżują tematyczne atrakcje, aby urozmaicić materiał filmowy. Po wszystkim film z wesela ogląda się z radością. Co raz częściej pojawiającą się modą jest skracanie filmów. Może pamiętacie jeszcze filmy weselne nagrywane tak z dekadę temu. Przypominały one raczej reportaż weselny. Długie i szczerze mówiąc troszeczkę beznamiętne. Dzisiaj kamerzyści ślubni co raz częściej oferują filmy ślubne, które trwają nie dłużej niż 1,5 h. Według mnie w takim czasie możemy bezproblemowo uwzględnić wszystko to co najistotniejsze.

Jak już pisałam przedtem – odpowiedni kamerzysta weselny to prawdziwy skarb. Nie mam pojęcia jak Wy myślicie, ale według mnie kamerzysta weselny był nawet cenniejszy niż fotograf! Pewnie pragniecie teraz poznać moją rekomendacje? Ja mogę Wam polecić kamerzystę ślubnego, którego wynajęliśmy z mężem na nasz ślub. Kiedy tylko zobaczyliśmy jeden z zaprezentowanych na jego stronie internetowej filmów, od razu wiedzieliśmy, że to nasz ten kandydat będzie dla nas najlepszym wyborem. Sprawdźcie ofertę na tej stronie:Wideofilmowanie

Strona używa cookies
Ok