Pianka PUR
Pianka PUR – ocieplanie
Listopad 3, 2017
Malowanie bawialni i sal zabaw dla dzieci
Malowanie bawialni – ściany mogą inspirować
Grudzień 2, 2017

Wydarzenia sportowe często przyciągają tłumy kibiców. Śledzą oni rozgrywki na żywo, czy też w telewizji. Wielu kibiców docenia też możliwość obserwowania zmagań poprzez portale takie jak Facebook czy Twitter. Rywalizacja sportowa powoduje silne wrażenia: wspieramy naszego ulubionego zawodnika, wytrwale przyglądamy się wynikom rozgrywek, wspieramy mistrzów zarówno w chwilach wzlotów, jak i upadków. Jest zrozumiałe, że osoby czuwające nad przebiegiem imprez sportowych dokładają wszelkich starań, żeby ubarwić te wydarzenia.

Znaczące elementy udanego eventu sportowego

Rozważyć należy masę elementów. Kluczowe znaczenie ma umiejscowienie obiektu sportowego. Fani sportu muszą bez problemu dotrzeć na interesujący ich obiekt sportowy. Organizator powinien zagwarantować bezpieczeństwo nie tylko samym sportowcom, ale także oglądającym. Niezmiernie ważny jest komentator sportowy, to on zagrzewa do wspierania zawodników czy podaje szczegółowe informacje dotyczące wyniku czy danego sportowca. Nie mniej ważna jest oprawa tego typu wydarzeń. Każda impreza sportowa musi mieć dopracowaną otoczkę wizualną, taką która podkreśli jej charakter i ułatwi na przykład osobom w dalszych rzędach oglądnie meczu. Pierwszorzędne znaczenie ma oświetlenie i jak najszybsze przekazywanie informacji w prostej, graficznej postaci, z tego powodu niemal nieprześcignione są wszelkiego rodzaju ekrany LED: telebimy, banery czy kurtyny. Wykorzystuje się je w projektowaniu wielu części hali czy innej sportowej areny.

Wiele możliwości – telebimy i banery LED

Umieszczenie ekranów, telebimów LED daje ogrom możliwości realizatorom. Na rynku dostępne jest wiele wersji sprzętu LED. Mogą być one wykorzystane na boiskach różnego typu. Kluczowe znaczenie ma dopasowanie telebimu do rozmiaru obiektu, oddalenia fanów sportu od areny rozgrywek. Wpływa to na czytelność i komfort oglądania. Ledowe banery, telebimy i wszystkie ekrany powinny być przystosowane do obiektu w którym zostaną zamontowane. Plener wymaga innej jasności niż zamknięty stadion. Oparcie się na najnowocześniejszych systemach skutkuje tym, że zmieniające się warunki atmosferyczne nie są problemem. Ekrany LED będą spełniały swoją funkcję niezależnie od pogody. Ekrany łączy się modułowo, stwarza to wiele możliwości a dzięki temu wydarzenia sportowe stają się rozpoznawalne. Docenią to nie tylko kibice, ale i sportowcy.

Telebimy, ekrany i banery LED – mnogość zastosowań

Organizatorzy imprez sportowych mogą skorzystać z wielu opcji. Najczęściej stosowane są telebimy LED. Tworzą je oddzielne moduły,z których tworzy się większą powierzchnię. Można z nich korzystać zarówno podczas imprez plenerowych, jak i tych w zamkniętych obiektach. Interesującym patentem są kurtyny LED. Są one bardzo plastyczne, dzięki temu można z nich stworzyć dowolną konstrukcję. Można się nimi posłużyć do wykonania tła sceny, czy dowolnego elementu scenografii. Je także grupuje się na te do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. Ekrany ledowe wykorzystuje się do wyznaczania granic boiska, nie ma znaczenia, czy będzie to zamknięta hala, czy otwarte boisko do piłki nożnej. Bandy LED są dodatkowo usztywnione, nie uszkodzi ich piłka, ani przypadkowo wpadający na nie zawodnik. Są one doskonałym nośnikiem materiałów promocyjnych. W czasie każdego meczu wymagana jest tablica wyników. To z nią związane są najgorętsze emocje. Wykorzystanie tablicy LED powoduje to, że wynik meczu zostanie podświetlony i wyeksponowany.

Telebimy i banery LED jako element kampanii marketingowej

Zdobywanie osób, które będą chciały się zaangażować w sponsorowanie ma kluczowe znaczenie podczas organizacji każdego wydarzenia sportowego. To bardzo często oni decydują o tym, czy event będzie miał szanse zaistnieć w sportowym kalendarzu. Bardzo często firmy inwestujące takie imprezę chcą aby symbol ich firmy będzie właściwie zaprezentowane. W tym celu także można zastosować ekrany LED. Stwarzają one dużo więcej możliwości niż bilbord, czy inne nieruchome wersje. Firma sponsorująca może zaprezentować prezentację, a taka forma przekazu przykuwa uwagę odbiorcy.

Telebimy LED dostosowane do potrzeb

Kupno różnego rodzaju ekranów LED to świetna inwestycja dla firm lub organizacji, które systematycznie będą ich potrzebować. Z całą pewnością powinni się nad tym zastanowić właściciele hal sportowych. Warto zainwestować w sprzęt najlepszej jakości, o bogatej ferii barw. Firmy produkujące taki sprzęt, jednocześnie zapewniają serwis. Podczas zakupu powinniśmy upewnić się, że jest możliwość skorzystania z pomocy technicznej, także po upływie gwarancji. Organizatorzy eventów o charakterze, które nie nie są organizowane często, mogą pomyśleć o usłudze wypożyczenia wszelkiego rodzaju telebimów i banerów LED. Najczęściej tego typu usługi oferują sami producenci. Jednocześnie oferują oni także obsługę techniczną tego typu eventów. Usługa wypożyczenia ekranów LED przewiduje przewóz, montaż, i jego ustawienie.

Organizacja wydarzenia sportowego to spore zadanie logistyczne. Zadbać trzeba o wiele aspektów : sportowców, widzów i całą otoczkę tego typu spotkań. Podczas takich imprez ekrany LED są niezastąpione. Wykorzystuje się je do przedstawiania wyników, wszelkich zbliżeń na płytę boiska, czy prezentowania ujęć z powtórek. Bandy także są unowocześnione poprzez wbudowane ekrany LED, oczywiście są one odpowiednio zabezpieczone, żeby nie uległy zniszczeniu. Zastosowanie telebimów i kurtyn LED to ogrom pomysłów na dostosowanie terenu przy boisku, czy w najbliżej okolicy rozgrywek. Najlepiej postawić na najwyższej jakości sprzęt, zarówno ten wypożyczany, jak i kupiony.

Banery LED – postaw na jakość —> http://www.investtech.pl/wynajem-telebimow-i-sprzetu-av/

Strona używa cookies
Ok