Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/virt1359/domains/vipseo.pl/public_html/wp-content/plugins/LayerSlider/wp/widgets.php on line 4

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/virt1359/domains/vipseo.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 257

Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/virt1359/domains/vipseo.pl/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-mapper.php on line 111
Konsolidacja kredytów – Konsolidacja chwilówek- Otrzymanie kredytu konsolidacyjnego
Sklep z kawą - Dobra kawa ziarnista do ekspresu - Świeżo palona kawa
Kawa – początek dobrego dnia
30 września, 2016
Uprawnienia budowlane - Prawo budowlane - Budownictwo
Uprawnienia budowlane – garść pomocnych informacji
3 października, 2016

Kredyt to często najlepszy sposób na szybkie pozyskanie dodatkowej gotówki. Wielu z nas nie może sobie pozwolić zakup domu, samochodu czy na sfinansowanie upragnionej wycieczki. Na dodatek dochodzą jeszcze inne niespodziewane wydatki. Wtedy zdobycie kredytu okazuje się koniecznością. W rozumieniu najnowszych badań statystycznych praktycznie 25 % młodych Polaków ( w wieku od 18 do 24 roku życia) posiada kredyt. Razem wszystkie te osoby muszą spłacić 6,2 mld złotych. Podobnie wygląda ogólna sytuacja. Prawie połowa mieszkających w Polsce osób ma zadłużenie kredytowe. Ogólnie liczba tych osób jest już większa niż 15,2 miliona dorosłych Polaków.

Zaciągając pożyczkę powinniśmy się liczyć z spłatą akcesoryjnych odsetek. Oprocentowanie kredytu jest rodzajem wynagrodzenia dla banku, zwracanym za możliwość wręczenia nam pożyczki pieniężnej. W ciągu całego życia możemy wziąć kilka kredytów, co uwarunkowane jest od naszej zdolności kredytowej. Żeby łatwiej było nam spłacać zadłużenie, duża ilość instytucji finansowych proponuje nam możliwość konsolidacji kredytu. Kredyty konsolidacyjne to duże ułatwienie, zwłaszcza w sytuacji narastających odsetek. Bank scala wszystkie uzyskane przez nas pożyczki w jedną, wyrównując przy tym stopy procentowe i warunki spłaty długu. Jeśli dokucza Cię spłata kredytów, w dalszej części artykułu dowiesz się jak otrzymać kredyt konsolidacyjny. Przeczytasz również o najkorzystniejszych ofertach konsolidacji chwilówek i zobaczysz ranking instytucji oferujących taką możliwość.

Kredyty konsolidacyjne – ogólna charakterystyka

Ściśle rzecz biorąc kredyty konsolidacyjne wcale nie różnią się od normalnych kredytów w banku. Mają określone odsetki i zazwyczaj zwracane są w co miesięcznych ratach. Kluczową różnicą, która od razu rzuca nam się w oczy jest ujednolicona stopa procentowa. Kredyt konsolidacyjny zespala bowiem wszelkie zaciągnięte zadłużenia w jedno. Bank ujednolica stopę procentową, przez co nie spłacamy kilku kredytów, lecz jeden. Ponadto uzyskując kredyt konsolidacyjny otrzymujemy możliwość wydłużenia okresu jego spłaty. Skonsolidowanie długu jest możliwe poprzez obniżenie kosztów jego obsługi. Dzisiaj banki oferują nam możliwość konsolidacji kredytów, bez względu na ich rodzaj Mamy szansę zatem zsumować kredyt hipoteczny z niską pożyczką, albo kredyt zaciągnięty na otwarcie działalności gospodarczej z spłatą karty kredytowej.

Warunki otrzymania kredytu konsolidacyjnego

Jak już powiedzieliśmy powyżej kredyt konsolidacyjny to prosta zamiana uprzednich zadłużeń finansowych z różnych banków na jeden kredyt spłacany w jednej instytucji finansowej. Spora ilość osób zastanawia się jak otrzymać kredyt konsolidacyjny. Najpierw warto jest zebrać wszelkie wiadomości na temat swoich zobowiązań. Powinniśmy przygotować wszystkie umowy kredytowe, a także aktualny wyciąg z konta (opisujący ostatnie 3 miesiące), deklarujący obecne dochody. Na wizytę z doradcą kredytowym dobrze jest również dostarczyć obowiązujący dowód tożsamości. Po zaznajomieniu się z Twoją sytuacją, bank zadecyduje, czy ma możliwość skonsolidować Twoje kredyty. Wówczas zostaniesz poinformowany o tym na jakich warunkach nastąpi konsolidacja kredytów.

Ranking kredytów konsolidacyjnych

Współcześnie praktycznie każdy bank udziela swoim Klientom kredyty konsolidacyjne. Warunki uzyskania takiego kredytu są niezwykle zróżnicowane. Jest to zależne tak naprawdę od pozycji banku, a także od zabezpieczeń oferowanych rozwiązań pożyczkowych. Atrakcyjne oferty przedstawiają takie banki jak PKO BP, Alior Bank, czy ING. Kredyt konsolidacyjny PKO BP udzielany jest jedynie w polskiej walucie, jednak Klienci otrzymują w dodatku tzw. wakacje kredytowe, czyli zawieszenie jednej raty w przeciągu roku. Bank PKO BP proponuje także możliwość dołożenia dodatkowej gotówki. Kredyt konsolidacyjny PKO BP przyznawany jest na ujednoliconą spłatę debetów, kart kredytowych, a także kredytów hipotecznych, samochodowych i gotówkowych. Z kolei Alior Bank przyznaje kredyty konsolidacyjne do kwoty wynoszącej nawet 200 tysięcy złotych. Okres kredytowania może być rozłożony na 10 lat. Akceptowane są rozmaite źródła dochodu. Bardzo znaczące jest, że kredyt konsolidacyjny może być wspólnie wzięty przez dwie osoby, które nie łączy żadne pokrewieństwo. Oferta konsolidacji kredytów banku ING odznacza się długim terminem spłaty, osiągającym nawet 35 lat. Bank daje nam możliwość wyboru typu opłacanych rat – raty równe lub raty malejące.

Konsolidacja kredytów, czy konsolidacja chwilówek to duże udogodnienie dla osób, które w rezultacie utraty pracy lub złego stanu zdrowia nie mogą uregulować wszystkich kredytów na raz. Każdego z nas może kiedyś dotknąć sytuacja,w której będziemy musieli zacząć rozglądać się za nowoczesnymi rozwiązaniami kredytowymi. Przekraczając próg dorosłego życia będziemy chcieli zatroszczyć się o własną niezależność. Dzisiaj zakup domu, czy samochodu kojarzy się Polakom z wzięciem kredytu. Nic w tym dziwnego, gdyż nasze pensje nie dają nam ogromnych możliwości, a życie wciąż idzie do przodu. Na stronie konsolidacja.eu odszukacie wiele fachowych informacji dotyczących konsolidacji kredytów. Profesjonaliści podpowiedzą Wam jak otrzymać kredyt i który bank ma najlepsze produkty. Tutaj możecie wejść na witrynę i zaznajomić się z podstawowymi wiadomościami o konsolidacji: kredyty pko bp.

Strona używa cookies
Ok