Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/virt1359/domains/vipseo.pl/public_html/wp-content/plugins/LayerSlider/wp/widgets.php on line 4

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/virt1359/domains/vipseo.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 257

Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/virt1359/domains/vipseo.pl/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-mapper.php on line 111
Projektowanie ogrodów - usługi ogrodnicze - Toruń, Bydgoszcz
Szkolenie dla kierowców pojazdów uprzywilejowanych
15 czerwca, 2015
DJ – doskonała oprawa muzyczna imprez
26 marca, 2016

Firma SeedArt to specjaliści w kwestii projektowania ogrodów. Nasze prace charakteryzują się szczegółowością i nowoczesną elegancją. Projektowanie ogrodów oznacza dla nas dużo więcej niż praca. To sposób na życie, dlatego też w każdy projekt wkładamy całe serce. Wykorzystujemy nietuzinkowe pomysły i wdrażamy je w życie. Firma projektująca ogrody Seedart to perfekcja w każdym calu.

Specjalizacje firmy SeedArt to:

  • projektowanie ogrodów;
  • zakładanie ogrodów;
  • zakładanie trawników;
  • projektowanie i tworzenie nawierzchni z kostki brukowej;
  • pielęgnacja zieleni w ogrodzie;

Profesjonalne projektowanie ogrodów

Projektowanie ogrodów to nie lada wyzwanie. Przy pierwszym spotkaniu zapoznajemy się z preferencjami naszych Klientów, aby następnie dopasować do nich odpowiedni styl i kolory w ogrodzie. Każdy z naszych Klientów jest inny, a tym samym wyjątkowy, dlatego też każdy, tworzony przez nas ogród charakteryzuje się indywidualnymi rozwiązaniami i oryginalnością. Przy projektowaniu ogrodów zwracamy uwagę na takie czynniki jak wiedza o roślinach i zaangażowanie w prowadzenie ogrodu, podział przestrzeni, rozmiar i lokalizacja działki, oraz upodobania Klientów. Precyzyjne pomiary i profesjonalna analiza kondycji podłoża i nasłonecznienia działki umożliwia nam zaprojektowanie ogrodu, który będzie w pełni odpowiadał Twoim potrzebom.

Prace ogrodowe

Na etapie projektowania ogrodu tworzymy jedynie wizję, którą szybko staramy się urzeczywistnić. Zanim stworzymy dla Ciebie idealny ogród, Używając specjalistycznego sprzętu wyrównamy teren i wyposażymy glebę w potrzebne składniki odżywcze. Na gotowym terenie stworzymy takie elementy ogrodu jak oczka i kaskady wodne, rabaty kwiatowe, skalniaki, mini boiska sportowe, place zabaw dla dzieci, a nawet tarasy. Tworzone przez naszą firmę ogrodniczą ozdoby ogrodowe opierają się na naturalnych surowcach, takich jak kamień, skała, czy drewno. Tworzymy także całościowe systemy nawadniające, które znacznie upraszczają pielęgnację roślin w ogrodzie. Zbudujemy Twój ogród od podstawi to tak szybko, jak to możliwe.

Profesjonalne zakładanie trawników

Nasza firma ogrodnicza specjalizuje się także w zakładaniu trawników. Jesteśmy w stanie stworzyć dla Państwa atrakcyjny i głęboko zielony trawnik w dowolnym miejscu– przed domem, przed firmą, w parku, w przestrzeni publicznej czy na boisku sportowym. Trawnik zakładamy na dwa sposoby – tradycyjny, czyli z siewu i nowoczesny, znacznie szybszy, z rolki. Samodzielnie komponujemy mieszanki traw, które najlepiej nadają się na daną działkę. Trawnik z rolki to idealna opcja dla osób, które nie mają na co dzień zbyt dużo czasu, by zadbać o swój trawnik. Z kolei trawnik z siewu to idealna opcja dla osób, które posiadają doświadczenie w pielęgnacji trawnika.

Nawierzchnie z kostki brukowej

Kostka brukowa to surowiec, który cieszy się w ostatnim czasie ogromną popularnością. Tworzone z niej nawierzchnie cechują się wyjątkową trwałością i elegancją. Nasza firma ogrodnicza jest ekspertem w budowaniu nawierzchni z kostki brukowej. Mamy możliwość stworzyć nawierzchnię o dowolnym kształcie i właściwie dostosować kolor do otoczenia. Z kostki brukowej możemy zbudować takie nawierzchnie jak: podjazdy, ścieżki, drogi dojazdowe do posesji, czy posadzki w ogrodzie.

Pielęgnowanie ogrodów

Jako profesjonalna firma ogrodnicza zaopiekujemy się Twoim ogrodem. Świadczymy usługi pielęgnacyjne, których celem jest pielęgnacja roślin. Co więcej, zajmujemy się koszeniem trawy, odśnieżaniem i sprzątaniem ogrodów, a także zabezpieczamy rośliny przed mrozem w okresie zimowym. Zawsze mogą się Państwo zdać na naszą pomoc przy utrzymaniu ogrodu.

Posiadamy maszyny i preparaty konserwacji roślin, dzięki którym możemy świadczyć profesjonalne usługi ogrodnicze. Szeroka wiedza w dziedzinie roślin i współpraca z lokalnymi firmami ogrodniczymi, sprawia, że tworzymy ogrody pełne kolorowych i zmysłowo pachnących kwiatów. Po za tym umiejętność oceny gleby wpływa na wysoką pozycję naszej firmy. W pełni zaangażujemy się w prace nad Twoim ogrodem

SeedArt zaprojektuje dla Ciebie jedyny w swoim rodzaju ogród. Nawet po chwili spędzonej z Tobą jesteśmy w stanie określić Twoje potrzeby i dopasować dla Ciebie odpowiedni styl ogrodu. Spełnimy Twoje sny o idealnym ogrodzie. SeedArt to firma z bogatym doświadczeniem. Czerpiemy ogromną radość z pracy z naszymi Klientami. Dbamy o to, aby stworzony przez nas projekt ogrodu wzbudzał pozytywne emocje. Każdy nasz pomysł jest wyjątkowy, a każda realizacja motywuje nas do projektowania jeszcze piękniejszych ogrodów.

Projektowanie ogrodów Bydgoszcz – odkryj nasz realizacje na naszej stronie internetowej

Strona używa cookies
Ok