Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/virt1359/domains/vipseo.pl/public_html/wp-content/plugins/LayerSlider/wp/widgets.php on line 4

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/virt1359/domains/vipseo.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 257

Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/virt1359/domains/vipseo.pl/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-mapper.php on line 111
Oświetlenie podszafkowe – Oświetlenie meblowe LED – Lampy schodowe
Pompy ciepła Pompy ciepła Toruń Pompy grzewcze Pompy cieplne
Pompy ciepła – rodzaje i cena
4 listopada, 2016
Awaryjne otwieranie samochodów Otwieranie mieszkań Otwieranie zamków Gorzów
Awaryjne otwieranie mieszkań
11 listopada, 2016

Oświetlenie kuchni – aranżacje

oświetlenie podszafkowe oświetlenie nadszafkowe lampy LED lampy podszafkowe

Opracowanie oraz aranżacja kuchni w charakterze modernistycznym stanowi aktualnie pewne wyzwanie. Meble na doskonały błysk, różnorodna kolorystyka, nietypowe wyjścia dotyczące struktury przestrzeni i światło. Niejednokrotnie kuchnia nie jest odrębnym miejscem w apartamencie, ale współwystępuje wraz z salonem jako tzw. aneks kuchenny. Tym bardziej należy wówczas wyczerpać otwartą powierzchnię, żeby była nie tylko estetyczna oraz zaznaczała temperament gospodarza, ale także w całości praktyczna. Kuchennych „inwencji twórczych” w sieci i kolorowych gazetach odkryjemy – mówiąc skrótowo – „bez liku”. Wybór mebli i najważniejszych sprzętów wcale nie powoduje aż takiej ilości dylematów co odpowiednie podświetlenie. W ultranowoczesnej kuchni musi ono padać z paru punktów oraz co istotne – rozjaśniać powierzchnię „przygotowawczą”, a mianowicie blaty, na których komponujemy dania. W takich okolicznościach doskonałym projektem jest oświetlenie podszafkowe. By wybrane pomieszczenie naszego apartamentu skupiało uwagę gości oraz zarazem było stabilne, można w łatwy sposób zamontować podświetlenie przy schodach.

Najcieńsze oprawy meblowe

Podświetlenie LED w kuchni jest tak naprawdę nieodzowne. Po pierwsze – LED -y czerpią o 85% mniej mocy aniżeli pospolite żarówki, co bezspornie zauważy nasza kieszeń. Po drugie – z jego pomocą można bezproblemowo zorganizować dania, myć naczynia oraz realizować następne czynności. Jeżeli poszukujemy takiego rozwiązania do własnej kuchni, korzystnie byłoby byśmy zaznajomili się z propozycją firmy Piraya. Zajmuje się wytwarzaniem oraz dostarczaniem podświetlenia meblowego oraz schodowego w rodzaju LED i to w najcieńszej możliwej oprawie meblowej – Super Slim. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technik przedsiębiorstwu udało się wprowadzić do powszechnego obiegu extracienkie lampy do mebli o grubości 4,5 (6,5) mm. Zarazem wykorzystując moc ledwie 3,5 W można otrzymać jasność 350 lumenów. Światło wcale nie przypomina „sztucznego”, gdyż panel LED posiada znaczny wskaźnik oddawania barw Ra>85. Lampy Piraya zostały dodatkowo zaopatrzone we włącznik dotykowy. Umożliwia on uruchamiać je oraz wygaszać je, kiedy dotkniemy klosz lampy. Jest to unikatowe rozwiązanie na rynku, które łączy cechę ultracienkości i technikę bazującą na przełączniku mikroprocesorowym (jest wbudowany w lampę na wysokości raptem 2,4 mm).

Oświetlenie podszafkowe – inspiracje

W przypadku lamp podszafkowych możemy wytropić niemało przyciągających opcji w klasach: „Oświetlenie podszafkowe LED ECO” oraz „Oświetlenie podszafkowe LED Premium”. W pierwszej znajdziemy podświetlenie CREO MINI ECO, jakie umożliwia rozrzucone oświetlenie identycznie jak świetlówka, posiada opatentowany profil i zdolność dyskretnego ukrycia kabli wewnątrz lampy. Natomiast CREO MINI ECO ma minimalną grubość – ledwie 4,5 (6,5) mm. Projekty z klasy CURRO ECO sprawdzą się nie tylko do kuchni, ale też do holu, rozmaitego typu wnęk i jako podświetlenie łazienki. Zaś DUO ECO ma na wyposażeniu dwie lampy o sumie energii osiągającej 700 lumenów (60 W). Jeżeli mamy na uwadze światło LED Premium możemy wyszukiwać spośród sporej ilości wymiarów oraz wzorów lamp, których nie należy zakładać z wykorzystaniem śrub. Przykładowo oświetlenie z klasy Curro Super Slim montuje się z wykorzystaniem silnej obustronnej taśmy. Podświetlenie Premium ma dużo zalet, m.in.: niewysoką temperaturę pracy (wieloletnia żywotność lampy), niewysokie koszty eksploatacji, proste montowanie do mebli, nieobecność zespoleń spawanych albo zgrzewanych, współczesny wygląd (dostosowanie do każdego współczesnego pomieszczenia), skonstruowanie ze stali nierdzewnej z aluminiowym radiatorem lampy oraz swobodę zmiany żarówki LED.

Eleganckie oświetlenie nadszafkowe

Na stronie firmowej można wynaleźć również oryginalne pomysły na oświetlenie umieszczane nad szafkami. Do wyboru mamy lampy nadszafkowe w kolejnych kategoriach: kolorowe TORRO LED, TORRO STEEL LED, RUKO STEEL LED, NEVO LED i LUMIA LED. Wszystkie lampy wyprodukowane są za pomocą metody Super Slim, a mianowicie wyróżniają się niedużymi gabarytami w odniesieniu do wyrazistości oraz energii (100 luminów/W). Świecą pełną powierzchnią i są umieszczone na wysięgniku posiadającym grubość jedynie 2,5 mm. Montaż jest nadzwyczaj przystępny, natomiast charakter idealnie wkomponowuje się w nowatorskie wnętrza. Plusem lamp nadszafkowych jest szczególnie wysoka jasność – aż 350 luminów (jak żarówka o mocy 35-40W) i opcja serwisu po przepaleniu żarnika. Ostatni rodzaj ultracienkiej lampy LED – LUMIA LED – jest zapewne najbardziej zbliżona do standardowej lampy. Aczkolwiek też i w tym przypadku kolista strona przednia jest umocowana na płaskim wysięgniku. Oświetlenie do instalacji nad szafkami można nabyć w czterech odcieniach: brązu, czerwieni, zieleni, oraz stalowym.

Oświetlenie schodów LED

Przedsiębiorstwo Piraya, oprócz dostarczania oświetlenia pod szafki kuchenne i lamp nadszafkowych, jest również wytwórcą unikalnych rozwiązań w zakresie oświetlania schodów. Dokładnie oprawy Vigo, która ma na wyposażeniu walcową soczewkę. To właśnie dzięki niej oświetlenie pada we właściwy sposób na schody. Oświetlenie schodów niniejszego rodzaju odznacza się niebanalnym kształtem, doskonałym efektem świetlnym, efektywnym odbiciem światła, niewysoką temperaturą pracy, wydajnym rozproszeniem światła. Klosz lampy posiada wygląd „łuku” oraz upodabnia się do szkła, właściwie nie chwyta kurzu oraz jest wyposażony w misterną folię z grafiką. W razie potrzeby możemy wymienić panel LED.

Szczegółowe informacje można odnaleźć klikając w link – Oświetlenie schodów

Strona używa cookies
Ok