Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/virt1359/domains/vipseo.pl/public_html/wp-content/plugins/LayerSlider/wp/widgets.php on line 4

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/virt1359/domains/vipseo.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 257

Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/virt1359/domains/vipseo.pl/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-mapper.php on line 111
Nowoczesne okna PCV – Okna energooszczędne do domu i biura – Producent okienVipSeo
Sala zabaw Poznań - Urodziny dla dzieci Poznań - Kinderpark Poznań
Urodziny dla dzieci, czyli co zrobić dla swojego malucha?
10 maja, 2012
Kurs bezpiecznej jazdy w atrakcyjnej cenie
12 lutego, 2015

Okna to fundamentalny element każdego domu, lub mieszkania. Fachowa stolarka okienna zapewnia korzystną wentylację wnętrza domu i redukcję strat ciepła. Innowacyjne okna PCV przyczyniają się do wzrostu naszych oszczędności, gdyż oddziałują na rozsądne zarządzanie energią. Ciepło zostaje we wnętrzu, a chłodne powietrze zostaje odizolowane przez warstwy uszczelek i należytą liczbę komór. Okna są również ważnym elementem aranżacji, dlatego dziś producenci zwracają szczególną uwagę do kolorystyki ram okiennych i estetyki wykończenia okien. Wybór okien do mieszkania to niezwykle istotna decyzja, którą powinniśmy ustalić już podczas budowy. Warto zatem przepytać doświadczonych fachowców w kwestii stolarki okiennej, lub na własną rękę poszukać informacji o tym na co zwrócić uwagę przy zakupie okien. Sprawdź jak zakupić okna w przystępnej cenie i który rodzaj wybrać, by najlepiej odpowiadał Twoim wymaganiom.

Wymiary i zamawianie okien

Budujesz dom i czeka na Ciebie jeszcze podjęcie decyzji o rodzaju okien. Na samym wstępie zastanów się z czego powinny być wytworzone okna i jakie funkcje powinny spełniać. Wybierz także kolorystykę okien, które będzie pasowała zarówno do fasady, jak i do stylistyki ścian w środku mieszkania. Zdecyduj w jakie dodatki powinny być zaopatrzone okna. Zapisz sobie wszystkie potrzeby, by być gotowym na złożenie kompletnego zamówienia. Jeżeli nie jesteś pewny co do konkretnego produktu umów się na wizytę do producenta, który precyzyjnie przedstawi Tobie parametry okien i przedstawi całą swoja ofertę. Okna dobrze jest zamówić w chwili, gdy rozpoczynają się prace wykończeniowe. Wybierz termin transportu tuż przed wstawieniem okien, by nie potrzebnie nie magazynować okien, co może kusić potencjalnych złodziei, lub prowadzić do niepotrzebnych zniszczeń. Pamiętaj, że wyprodukowanie spersonalizowanych okien trwa więcej czasu aniżeli zwykle. Jeśli nie nie montowałeś nigdy wcześniej okien własnoręcznie wykup także usługę montażu. Fachowcy zatrudnieni w firmach specjalizujących się w produkcji okien są doświadczeni i dysponują szeroką gamą narzędzi, co powoduje, że szybko i bezbłędnie wykonują wszelkie usługi montażowe. Dzięki temu zaoszczędzisz swój czas i nerwy. Wybieraj okna docenianych firm. Profesjonalny producent okien PCV zapewni Tobie przynajmniej 2 letnią gwarancję na zakupiony asortyment i szybki serwis, w razie jakichkolwiek usterek.

Jak rozpoznać wysokiej jakości okna?

Najważniejsze cechy okien umieszczone są w katalogach napisanych bezpośrednio przez producenta. Ale na co zwracać szczególną uwagę podczas wywiadu z pracownikiem obsługi klienta, lub podczas analizy danych rodzajów okien? Najpierw bardzo ważna jest jakość i liczba uszczelek. Uszczelki, zarówno przyszybowe, jak i oporowe nie pozwalają na przenikanie wilgoci i wody z zewnątrz. Zatrzymują one także kurz, zimne powietrze i hałas, co powoduje, że odczuwamy optymalny komfort w mieszkaniu. Najbardziej wytrzymałe uszczelki produkuje się z EPDM oraz z TPS. Przypilnuj, aby ilość wszystkich uszczelek nie była niższa niż 4. Następnym istotnym elementem są szyby. Warto dopilnować tego, aby szyby posiadały jak najniższy współczynnik Ug, który wskazuje efektywność energetyczną okna. Okna muszą być zaopatrzone w minimum 5 komór, które zapewnią wysoką izolacyjność termiczną, zarówno w ciepłe, jak i chłodne dni. Za najkorzystniejsze uważa się komory o grubości ścianek w granicach 3mm. Zastanów się także nad funkcjonalnością okien. Dobrze by było gdyby Twoje okna były zaopatrzone w wygodne w obsłudze okucia. Wybierz okna z okuciami, które umożliwiają otworzenie ich na bok, a także do pionu.

Okna pasywne jako idealna opcja dla Ciebie

Praktycznie każdy mniej lub bardziej dba o oszczędności. Co powiesz na to, że rodzaj kupionych przez Ciebie okien redukowałby straty ciepła i obniżał wydatki na ogrzewanie? Tak jest to możliwe, przez zastosowanie innowacyjnej technologii okien pasywnych. Okna pasywne, dzięki wysokiej izolacyjności termicznej sprzyjają używaniu alternatywnych źródeł ciepła w domach, lub mieszkaniach. Współpraca okien pasywnych z maszynami takimi jak panele słoneczne, czy pompy ciepła zapewnia najlepsze efekty, do nawet 90 % oszczędności energii. Takie efekty uzyskuje się dzięki użyciu w oknach połączenia specjalnego trzyszybowego pakietu i pianki z poliuretanu, która skutecznie izoluje zimno. Okna pasywne charakteryzuje jeszcze jedna, bardzo ważna cecha. W konwencjonalnych oknach głębokość ram wynosi ok 68mm, a w oknach pasywnych stosuje się ramy o głębokości sięgającej nawet 120 mm. Zatem jeśli chcemy przemyślanie gospodarować kosztami ogrzewania domu i kosztami eksploatacji naszego domu, powinniśmy zastanowić się nad montażem okien pasywnych. Pomimo, że są to produkty o wyższych wymogach cenowych, zapewniają większe zyski.

Okna PCV, czy okna antywłamaniowe? Okna pasywne, czy okna standardowe? Możliwości jest bardzo dużo, a decyzja tylko jedna. Najważniejszy jest fachowy producent i wysoka klasa materiałów, z którego dane okna są wytworzone. Zanim kupimy konkretny rodzaj okna, dobrze jest porozglądać się za innymi możliwościami i po prostu poradzić się specjalistów, którzy o stolarce okiennej wiedzą wszystko. W Internecie możecie przeczytać dużo specjalistycznych poradników, które pomogą Wam dokonać prawidłowego wyboru. Przecież okna to inwestycja na długi czas, dlatego warto jest racjonalnie wydać swoje pieniądze.

Dowiedz się więcej o oknach PCV i możliwościach okien pasywnych. Jako producent okien wybierzemy dla Ciebie wysokiej jakości produkt, który zapewni Tobie perfekcyjną izolację hałasu i ciepła. Zachęcamy do wejścia na naszą stronę internetową po ciekawe informacje o oknach: producent okien PCV.

Strona używa cookies
Ok